Öldür Beni Sevgilim filminde Murat Boz ve Seda Bakan aşkı

11.02.2019
A+
A-

Öldür Beni Sevgilim filminin fragmanı yayımlandı. Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrolünü oynadığı film yakında sinemalarda vizyona girecek.

Öldür Beni Sevgilim filminde Murat Boz ve Seda Bakan aşkı izleyiciyi maceralı bir komedinin içine sokacak. Öldür Beni Sevgilim filminin vizyona girmesi için geri sayım başladı.

Öldür Beni Filmi’nde Murat Boz ve Seda Bakan başrolleri oynuyor. Filmde Açelya Topaloğlu, Ösgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu da rol alıyor.

Öldür Beni Sevgilim filminin ilk fragmanı yayımlandı. Filmin senaryosunu Murat Dişli yazdı. Yönetmenliğini Şenol Sönmez yaptı.

Öldür Beni Sevgilim filminin konusu

Film romantik ve macerayla dolu bir komedi… “Heyacanı bitmiş bir evliliği Milli Piyango’dan çıkan para kurtarabilir mi? Yoksa o para evliliğin sonunu mu getirir?” soruların cevabı aranıyor.

Okan ve Demet 5 ıldır evlidir. Ancak evliliklerinde soğumalar oluşmuştur. İlişkileri pek iyi değildir. Masal gibi başlayan aşk,  büyük heyecanlarla devam etmiş ve evlilikle taçlanmıştır.

Ancak evlilikle birlikte hayatları sıradanlaşmaya başlamıştır. Çiftin içindeki o heyecan duygusu ölmüştür. 5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir.

İkisi de farklı hayatlar istemektedir. Ancak bunu dile getiremezler. Ama içten içe birbirlerine sinir olmaya başlarlar. Evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olurlar.

Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çiftin yaşadıkları hem tehlikeli hem de komik hallere gelecektir. 

Murat Boz Ve Seda Bakan’ın oynadığı Öldür Beni Sevgilim filminin fragmanı

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.