Onur Ünlü Altın Portakal ödülünü satıyor

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, “En İyi Yönetmen” ödülü olarak aldığı Altın Portakal ödülünü internetten satışa koydu. Onur Ünlü kişisel eşyalarını sattığı bir internet sitesi kurdu.

Onur Ünlü Altın Portakal ödülünü satıyor. Ünlü yönetmen Onur Ünlü, kendisine verilen Altın Portakal ödülünü satışa çıkardı. Herkesin kazanmak için büyük çaba harcadığı ve gözü gibi baktığı Altın Portakal ödülünü Onur Ünlü, kendi sitesinden satıyor. İlanın açıklamasında “Zaten tahta” diye de dikkat çekici bir not yer alıyor. 

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, Put Şeylere filmiyle kazandığı “En İyi Yönetmen” Altın Portakal ödülü için alıcı bekliyor. Onur Ünlü, “Üç tane daha var bende, bunu satıyorum. Malzemesini çok beğenmedim, normalde demirdir, ağırdır Altın Portakal, en son bize tahta bir şey verdiler, aldığımda da canım sıkılmıştı” diyor.

Onur Ünlü “hayatimisatiyorum.com” adresli internet sitesinden kişisel eşyalarını satışa koydu. Yazdığı kitapları ve filmlerinde kullandığı aksesuarları da satıyor.

BİRGÜN’e konuşan Onur Ünlü, babasının kullanmadığı 65 yaş otobüs kartı da siteye koydu. Ünlü “O izmirde yaşıyor, İstanbul Kart’ı doldurayım diye vermişti, satmaya karar verdim.” dedi. 

Bu haber yayına hazırlandığı sırada Onur Ünlü’nün satışa koyduğu Altın Portakal ödülü için gelen teklif 3050 TL idi. Merak edenler siteden sonucunu görebilir. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.