Organize İşler 2 Netflix’te yayımlanabilir

07.01.2019
A+
A-

Organizi İşler 2 Netflix’te yayımlanabilir. Yılmaz Erdoğan Netflix ile görüştüğünü açıkladı.

Organize İşler 2 Netflix’te yayımlanabilir. Yılmaz Erdoğan Netflix ile görüştüğünü açıkladı.

Organize İşler 2 filminin ne zaman vizyona gireceği belli değil.

Sinema salonu işletmecileri ile yaşanan kriz üzerine Yılmaz Erdoğan, filmin gösterimi için Netflix ile görüştüklerini açıkladı. Organize İşler 2 Netflix’te oynatılabilir.

Organize İşler 2 filminin daha önce açıklanan vizyon tarihi aniden ertelenmişti. Bu ertelemenin nedeni ise kısa sürede ortaya çıkmıştı. Sadece Yılmaz Erdoğan değil, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar da sinema salonu işetmecileri ile kriz yaşıyorlardı.

Krizin büyüklüğü her geçen gün daha da ortaya çıktı.

Şimdi film yapımcıları, hazır olan filmlerini hangi salonlarda hangi platformlarda seyirciyle buluşturucaklar? Bu sorunun cevabını yakında alacağız.

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2 filminin fragmanı üzerine tarih atmayı beklediklerini belirterek “2-3 gün içerisinde tarihi umarım açıklarız.” dedi.

Netflix ve sinemada aynı andı

Organize İşler 2 Netflix’te gösterime girebilir. Yılmaz Erdoğan, filmin seyirciyle buluşması için Netflix ile görüştüklerini belirtirken şöyle konuştu: “Netflix ile de görüşüyoruz. Hem orada hem sinemada olabilir. Seçenekler çok fazla. Herkes ile görüşürüz. Yeni yasa çıkarsa krizi çözer.”

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.