Organize İşler 2 Sazan Sarmalı ne zaman vizyonda

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin vizyon tarihini Instagram’dan duyurdu. Filmin yeni fragmanını da paylaştı.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı ne zaman vizyonda sorusunun cevabı nihayet belli oldu. Yılmaz Erdoğan Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin vizyon tarihini sosyal medyadan duyurdu.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı vizyon tarihi 1 Şubat 2019 olarak belirlendi. Yılmaz Erdoğan, filmin yeni fragmanı ile birlikte seyirciyle buluşma tarihini duyurdu.

Sinema salonu işletmecileri ile film yapımcıları arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle bazı filmlerin vizyon tarihleri ertelenmişti. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı aslında 1 Ocak 2019 tarihinde seyirciyle buluşacaktı. Vizyon tarihi de duyurulmuştu. Ancak hiç beklenmedik bir şekilde filmin vizyon tarihinin ertelendiği duyuruldu. Bunun arkasından da sinema salonu işletmecileri ile film yapımcıları arasındaki kriz kamuoyuna yansıdı.

Filmin senaryosunu yazan, yöneten ve oynayan Yılmaz Erdoğan, bugün vizyon tarihini de açıkladı. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin vizyon tarihi 1 Şubat 2019.

Yılmaz Erdoğan, Instagram hesabından duyuruyu yaparken, Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin yeni fragmanını da paylaştı.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı fragmanı izle

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin oyuncuları: Ezgi Mola, Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Güven Kıraç, Mahir İpek, Ersin Korkut, Erdem Baş, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı.

Yılmaz Erdoğan’ın açıklamasına göre Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi bütün sinemalarda gösterime girecek.

izle

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.