Organize İşler Karun Hazinesi ne zaman seyirciyle buluşacak

18.11.2021
A+
A-

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinde üçüncü film için senaryoyu yazıyor. Organize İşler Karun Hazinesi için senaryo çalışmalarını sürdüren Yılmaz Erdoğan’ın, yeni filmde kimlere rol vereceği merak ediliyor.

Organize İşler Karun Hazinesi ne zaman seyirciyle buluşacak? Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinde üçüncü film için kolları sıvadı. Organize İşler Karun Hazinesi filminin senaryosunu yazmaya başlayan Yılmaz Erdoğan, ana hikayeden ayrı düşmeyecek…

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinin üçüncü filmi Organize İşler Karun Hazinesi’nin senaryosunu yazıyor. Senaryonun tamamlanmasının ardından ise oyuncu kadrosu şekillenecek. Organize İşler Sazan Sarmalı serinin ikinci filmiydi. Filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Bensu Soral gibi ünlü isimler kadrodaydı. 

Organize İşler Karun Hazinesi film kadrosunda kimler olacak? Şimdiden merak edilen soruların başında geliyor. Organize İşler Karun Hazinesi, adından da anlaşılacağı ve serinin ilk iki filmindeki ana hatta bakıldığında tahmin edileceği gibi bir soygun macerasını seyirciye aktaracak. 

Organize İşler Karun Hazinesi filmi ne zaman seyirciyle buluşacak? Yılmaz Erdoğan, senaryoyu tamamlayıp oyuncu kadrosunu da belirledikten sonra filmin çekimlerine 2022 yılında başlayacak. Filmin 2022 sonbaharında beyazperdeye gelmesi planlanıyor. 

 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.