Lady Gaga dövmeleri ile House of Gucci prömiyerine damga vurdu

18.11.2021
A+
A-

House of Gucci önümüzdeki hafta vizyona giriyor. Lady Gaga filmin farklı şehirlerdeki galalarında adeta şov yaptı. Vücudundaki dövmeler ve kıyafetleriyle kırmızı halı şovuna çıkan Lady Gaga, magazin dünyasının gündeminde üst sırada yerini aldı.

Lady Gaga dövmeleri ile House of Gucci prömiyerine damga vurdu

Lady Gaga dövmeleri ile House of Gucci prömiyerine damga vurdu. Müzik dünyasından hızlı bir geçiş yapan Lady Gaga, yeni filminin galasında vücudundaki dövmelerle adeta şov yaptı.

House of Gucci’nin prömiyerinde kırmızı halıda kıyafetleriyle olduğu kadar vücudundaki dövmeleriyle de dikkat çeken Lady Gaga, gecenin yıldızıydı.

Lady Gaga, House of Gucci filminin İtalya’daki prömiyerine Versace elbisesi ile damga vudu. New York’ta ise Lady Gaga fare  dövmesiyle magazin dünyasının üst sırasına yerleşti. 

House of Gucci, İtalyan moda devi Gucci’nin başındaki Maurizio Gucci’nin 1995’te eski eşi Patrizia Reggiani’nin tuttuğu kiralik katil tarafından öldürülmesini konu alıyor. House of Gucci (Gucci Ailesi) adlı film gösterimi önümüzdeki hafta başlıyor. 

Filmin yönetmenliğini Ridley Scott yaptı. Lady Gaga filmde Reggiani’yi canlandırdı. Filmin farklı şehirlerdeki galalarına katılan Lady Gaga, adeta şov yapıyor. Kıyafetleriyle, tarzıyla ve özellikle de vücudunda dikkat çeken dövmeleriyle. 

Lady Gaga dövmeleri ile New York’ta Lincoln Center’da yapılan galada da dikkat çekti. Bu galada en çok konuşulan ise koluna yaptırdığı fare dövmesiydi.

Lady Gaga, filmde Aldo Gucci’yi oynayan tecrübeli aktörü Al Pacino ile de çok samimi fotoğraflar çektirdi. 


Lady Gaga’nın House of Gucci galalarından bazı kareler

 

 

 

 

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.