Orhan Pamuk baba mı oluyor

Orhan Pamuk on yıldır birlikte yaşadığı Aslı Akyavaş ile geçtiğimiz gün nikah masasına oturdu. ‘Beklenmeyen’ ve ilgi çeken bu evliliğin ardında ise Aslı Akyavaş’ın hamile olduğu iddiası yatıyor.

Orhan Pamuk baba mı oluyor? Aslı Akyavaş ile geçtiğimiz gün aile arasında kıyılan nikah ile dünya evine giren Orhan Pamuk ile ilgili ilgi çekici bir iddia ortaya atıldı. 

Medyaradar.com sitesindeki habere göre Aslı Akyavaş hamile olduğu için apar topar nikah masasına oturuldu. 

Aslı Akyavaş ve Orhan Pamuk on yıldır birlikte yaşıyor. Bugüne de evlenmediler. Ancak birden bire medyaya evlendiklerine dair haber ve fotoğraf servis edildi. 

Beyoğlu Belediyesi tarafından kıyılan ve pandamı nedeniyle tedbir amaçlı olarak sadece aile arasında gerçekleşen evlilikle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. 

Orhan Pamuk 69 yaşında. Başından daha önce bir evlilik geçti. O evlilikten Rüya adında bir kızı var. Aslı Akyavaş 47 yaşında… Birlikteliklerini on yıldır nikahsız sürdüren Orhan Pamuk ve Aslı Akyavaş’ın evliliklerinin ardında yatan sebebin ‘beklenen bebek’ olduğu öne sürüldü. 

Medyaradar’ın haberine göre Aslı Akyavaş’ın hamile olduğu ve bu nedenle nikahın gerçekleştiği öne sürüldü. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.