Örümcek Adam Eve Dönüş Yok vizyon tarihi ne zaman

13.12.2021
A+
A-

Merakla beklenen Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin vizyon tarihi açıklandı. Filmin ilk 1 dakikası sinemaseverlerle paylaşıldı.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok vizyon tarihi ne zaman

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok vizyon tarihi ne zaman? Sinema seyircisinin merakla beklediği Örümcek Adam Eve Dönüş Yok adlı filmin vizyon tarihi belli oldu. 

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filmi için geri sayım başladı. Sinema severlerin tutkun olduğu karakterlerden olan Örümcek Ardam yeni filmiyle beyazperdeye geliyor.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok vizyon tarihi 17 Aralık Cuma olarak açıklandı. Filminin ilk 1 dakikası sosyal medya ve sinemalarda tanıtım olarak izleyenlerle buluşturuldu. 

Büyük bir merakla beklenen Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin ilk 1 dakikalık giriş sahnesi Sony tarafından paylaşıldı.

Marvel Sinematik Evreni’ndeki üçüncü solo Örümcek Adam macerası, çoklu evrenlerin kapısını aralayacak.

Başrollerinde Tom Holland’ın yer aldığı Sony ve Marvel Studios ortak yapımı Spider Man: No Way Home (Örümcek Adam Eve Dönüş Yok) filmi 17 Aralık 2021 Cuma günü gösterimde olacak. Hayranları tarafından biletlerin kısa sürede tüketildiği film için bazı senaryoların sızdığı ve bunlarında kısa tanıtımlar olarak yayınlandığı belirtildi.

Film için yayınlanan ilk 1 dakikalık giriş sahnesi, ‘Her Şey Daha Yeni Başlıyor’un tam olarak bittiği yerden start alacak. J. Jonah Jameson’ın , Spider Man’ın kimliğini açıkladıktan sonra MJ’in insanların arasında “Sen Spider Man’ın kız arkadaşı mısın?” sorularına maruz kaldığı ve hemen ardından şaşkın haldeki Peter’in gelip kendisini kurtarmasını konu alıyor.

Kısa bir süre öncesinde çıkan son haberlerde Sony’nin Tom Holland ile en az 3 film daha devam etmek istediği anlaşmaların çoktan yapıldığı ve bunun içinde Marvel Studios ile de temasların sağlandığı kaydedildi.

 

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin konusu 

Spider-Man: No Way Home, kimliği açığa çıkan Örümcek-Adam’ın, bu konuda Doctor Strange’den yardım istemesiyle gelişen çetrefilli olayları konu ediniyor.

Örümcek-Adam’ın sinematik tarihinde ilk kez, mahallemizin sevimli kahramanı maskesiz ve normal hayatı ile Süper Kahraman olmanın yüksek risklerini birbirinden ayıramayacak durumda. Doktor Strange’den kendisine yardım etmesini istediğinde bu riskler daha da tehlikeli bir hal alır ve onu gerçekten Örümcek-Adam olmanın ne anlama geldiğini keşfetmeye zorlar.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok oyuncu kadrosu 

Başrollerinde Tom Holland’ın yer aldığı Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin kadrosunda; Zendaya, Marisa Tomei, Jon Favreau, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church yer alacak.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.