Paris’ten Çiçeklerle Sarah Jio’nun son romanı

Romantik edebiyatın popüler temsilcilerinden olan Sarah Jio, son romanı Paris’ten Çiçeklerle için Türkiye’ye geliyor. Yazar, okurlarla buluşacak. Paris’ten Çiçeklerle adlı roman dünyada ilk kez Türkiye’de okurlara ulaşacak.

Paris’ten Çiçeklerle Sarah Jio’nun son romanı

Paris’ten Çiçeklerle Sarah Jio’nun son romanı dünyada ilk kez Türkiye’de raflarda yerini alacak. Ünlü yazar Sarah Jio, romantik edebiyata dair eserleriyle okurların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sarah Jio’nun son romanı “Paris’ten Çiçeklerle” ilk kez Türkiye’de yayımlanacak, okurlarla buluşacak.

Kitabın tanıtımı için Sarah Jio, Türkiye’yi geliyor. Pena Yayınları tarafından basılan romanın tanıtımı için Sarah Jio 23-24 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul’da olacak. Sarah Jio, 23 Eylül pazar günü saat 13.30’da Akasya AVM’de okurlarla buluşacak.

Yazarın 24 Eylül pazartesi günündeki buluşması Pera Palace Hotel’de olacak. Yazar bu buluşmalarında hayranlarıyla söyleşecek, kitaplarını imzalayacak.

Sarah Jio, Paris’e ‘aşk mektubum’ dediği yeni kitabında okuyucuyu 1940’ların Paris’ine götürecek. Kelebek Adası, Mart Menekşeleri ve Böğürtlen Kışı gibi popüler kitaplarıyla Türkiye’de büyük bir okuyucu kitlesine ulaşan Sarah Jio, Paris’e aşk mektubum dediği yeni kitabında okuyucuyu 1940’ların Paris’ine götürecek.

[button color=”red” link=”https://724kultursanat.com/sarah-jionun-turk-kiz-kardesi/”]SARAH JIO’NUN TÜRK KIZ KARDEŞİ KİM?[/button]

Kadın ruhuna dokunan duygusal hikâyeleri ve uzun süre etkisinde bırakan şaşırtıcı sonlarıyla bilinen yazar, “Paris’ten Çiçeklerle” romanında biri günümüzde diğeri ise 1940’larda Paris’te yaşayan iki kadının iç içe geçen hikâyelerine hayat veriyor.

İlk kez Türkiye’de 

Tüm dünyada kitapları milyonlarca satan ve romantik edebiyatın popüler ismi Sarah Jio, ilk kez Türkiye’de yayınlanacak yeni romanı “Paris’ten Çiçeklerle”nin tanıtımı için Türkiye’ye geliyor.

Sarah Jio’nun ilk kez Türk okurlarıyla buluşacak olan yeni romanı “Paris’ten Çiçeklerle” Pena Yayınları’yla raflarda yerini almaya hazırlanırken, kitapları 30 ülkede sevilerek okunan romantik yazar Sarah Kio , kitabının tanıtımı için 23-24 Eylül tarihlerinde İstanbul’a geliyor.

Okurlarla buluşacak

23 Eylül Pazar günü saat 13:30’da Akasya AVM D&R’da yeni romanını imzalayacak olan Jio, 16:30’da İstinyepark D&R’da hem imza günü hem de söyleşi gerçekleştirecek. 24 Eylül Pazartesi günü ise 17:30’da Pera Palace Hotel’de “Paris’ten Çiçeklerle” hakkında bir saatlik özel bir söyleşi gerçekleştirip hayranlarıyla buluşacak.

Kitaplarında aşkın ve iyiliğin her zaman kazanacağına inanan Sarah Jio, Paris’ten Çiçeklerlerle’de 1940’lı yılların savaşla yıpranmış Paris’inde gönül yaralarını ele alırken günümüzde ise direnmeyi, affetmeyi ve sevmeyi anlatıyor.

New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve Paris’ten Çiçeklerle için “En İyi Kitabım”olarak söz eden Sarah Jio’nun, yeni romanı Amerika’da da yayınlanmasıyla listeleri zorlaması bekleniyor.

Editör: Pelin Çite

Reklam
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@yavuzrencberler.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM