Pelin Karahan “Kadınlar eşime çıplak fotoğraflar attı”

30.03.2024
A+
A-

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, evliliğine dair açıklamalarda bulundu. Pelin Karahan, eşine kadınlardan gelen çıplak fotoğrafları açıkladı ve “Kıskanç değilim, takılmam öyle şeylere” dedi.

Ünlü oyuncu Pelin Karahan “Kadınlar eşime çıplak fotoğraflar attı” itirafında bulundu. Karahan, bunlara takılmadığını ve kıskanç olmadığını anlattı. 

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Karahan, konuk olduğu Berfu Yenenler’in YouTube programında evliliği ve kıskançlık konusundaki tutumunu samimi bir şekilde paylaştı.

2014 yılında iş insanı Bedri Güntay ile evlenen ve iki erkek çocuk annesi olan Pelin Karahan, uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. ‘Talk Show Perileri’ programına konuk olan Karahan, evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Karahan, “Bir ara kadınlar sosyal medyadan eşime çıplak fotoğraflarını gönderiyordu. Ama ben takılmam öyle şeylere, hiç kıskanç değilimdir” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu, eşinin ise kendisinden daha kıskanç olduğunu söyledi.

Evliliği hakkında da konuşan Pelin Karahan, “Üçüncü çocuk istemiyorum. İki erkek evladım çok hareketli. Vicdan olarak onlara yetişemiyormuşum gibi geliyor. Bir de Bedri bazen çocuklaşabiliyor. 3 erkekle evde bazen anlaşılmadığımı hissettiğim anlar oluyor” dedi.

“Evlilik düzen ister. Bedri akşam eve gelince kapıyı benim açmamı, sabah da uğurlamamı istiyor. Ama bunu yapamıyorum, o an aklıma gelmiyor. Bu büyüme yetişme tarzıyla alakalı” şeklinde konuşan Karahan, evlilikte dengeyi sağlamanın önemine değindi.

Karahan, estetikle ilgili soruya da yanıt vererek, “Düzenli botoks yaptırıyordum ama alnım gördüğünüz gibi kırış kırış. Çok spor yaptığım için tutmuyor. Mümkün değil, olmuyor” açıklamasını yaptı.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.