Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında son açıklama

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu iyiye gidiyor. Yaşadığı beyin kanaması sonrası üç ameliyat geçiren Settar Tanriöğen’in rol arkadaşı Ceren Yalazoğlu Karakoç, açıklamada bulundu.

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında son açıklama rol arkadaşından geldi. Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu, ‘iyileşiyor’. 

26 Ocak tarihinde geçirdiği beyin kanamasının ardından üç kez ameliyat olan usta oyuncu Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında sevindirici gelişmeler yaşanıyor. Tanrıöğen’in rol arkadaşı Ceren Yalazoğlu Karakoç, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Tanrıöğen’in sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini belirtti.

Ceren Yalazoğlu Karakoç, önceki gün Nişantaşı Citys’te görüntülendi ve Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Karakoç, geçtiğimiz ocak ayında beyin kanaması geçirip uzun süre hastanede tedavi gören Tanrıöğen’in artık taburcu olduğunu ve evinde dinlenmeye devam ettiğini söyledi.

Sete ziyarete gelecek

“Settar Abi’yi görmeye gittik” diyen Karakoç, “Settar Abi’yle çalışmak gerçekten çok kıymetli. Ondan çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam edeceğim. Sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. Hastaneden taburcu edildi ve şu anda evinde dinleniyor. Tekrar işlerine dönmesini bekliyoruz. En son görmeye gittiğimizde sohbet ettik. Diziyi izlediğini ve sete ziyarete geleceğini söyledi. Kendisini çok özledik ve sağlığına kavuşması bizleri çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumuyla ilgili bu olumlu gelişmeler, sevenlerini sevindirdi. Tanrıöğen’in en kısa sürede sağlığına kavuşarak işlerine geri dönmesi ve ekranlarda tekrar yer alması bekleniyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.