Recep İvedik 6 afişi tamam gösterim ne zaman

Şahan Gökbakar’ın sinemadaki fenomen karakteri Recep İvedik bu kez Afrika’da… Recep İvedik 6 filminin afişi Şahan Gökbakar tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Ancak filmin ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

Recep İvedik 6 afişi tamam gösterim ne zaman

Recep İvedik 6 afişi tamam gösterim ne zaman? Recep İvedik 6 afişi tamam, şimdi sırada vizyon tarihinin açıklanması var. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 filminin afişini sosyal medya hesabından paylaştı. “Yakında sinemalarda” ifadesiyle hazırlanan Recep İvedik 6 filminin vizyon tarihi henüz belli değil. 

Sinema salonu işletmecileri ile film yapımcıları arasında yaşanan kriz nedeniyle Recep İvedik 6 filminin ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil. 

Özellikle çocukların ve gençlerin ilgi ile takip ettiği Recep İvedik serisi filmler için sömestr tatili önemli. Önümüzdeki cuma günü okullar yarı yıl tatiline giriyor. Şahan Gökbakar’ın da bu tatil dönemini kaçırmak istemediği ortada. 

Recep İvedik 6 filminin afişini Şahan Gökbakar Instagram hesabından paylaştı.

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 filminin afişini sosyal medya hesabından paylaştı. Instagram hesabından filmin afişini paylaşan Şahan Gökbakar, “”Recep İvedik 6 bu macerasında Afrika’nın altını üstüne getiriyor. Çok yakında inşallah sizlerle” notunu da düştü. 

Sinemanın fenomen tiplemesi Recep İvedik’in Afrika macerası seyirciyle yakında buluşacak. Recep İvedik 6 filminde seyirciyi yine komedi dolu macera bekliyor. 

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, kişisel sosyal medya hesabından Recep İvedik 6 filminin afişini paylaştı. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.