Sanat Yolu sergisinde 33 sanatçı

Dünya Sanat Günü’nde 33 sanatçı eserleriyle bir sergide buluşuyor. 15 Nisan Dünya Sanat Günü’nde Kaş Sanat Galerisi’ndeki buluşma ile kutlanacak.

Sanat Yolu sergisinde 33 sanatçı Kaş Sanat Galerisi’ndeki sergide bir araya geliyor. “Sanat Yolu” adlı karma sergide eserleriyle buluşacak olan 33 sanatçı, 15 Nisan Dünya Sanat Günü kutlaması yapacak. 

15 Nisan Dünya Sanat Günü’nde 33 sanatçı “Sanat Yolu” adlı karma sergiyle Kaş Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle bir araya geliyor.

‘Sanat Yolu’ sergisinde 33 sanatçı bir araya geliyor.

Leonardo Da Vinci’nin doğum günü olan 15 Nisan, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği Türkiye’nin önerisiyle 2012’den itibaren Dünya Sanat Günü olarak kutlanıyor.

‘Sanat Yolu’ sergisi Galeri Kaş’ta düzenlenecek.

Türkiye’de birbirinden değerli 33 sanatçı Dünya Sanat Günü’nü “Sanat Yolu” adlı resim sergisiyle Kaş Sanat Galerisi’nde kutlayacak.

Dünya Sanat Günü ‘Sanat Yolu’ sergisiyle kutlanacak.

Sibel Tetik organizasyonu ve Sinan Yenilmez desteği ile açılacak olan sergide günümüzün  klasik ve çağdaş sanat örneklerinden oluşan eserler yer alacak. 15 Nisan saat 18.30 da açılışı gerçekleşecek olan sergi 25 Nisan’a kadar pazar hariç her gün izlenebilecek.

Dünya Sanat Günü’nde ‘Sanat Yolu’ sergisinde 33 sanatçı bir araya geliyor.

Sergide yer alacak sanatçılar: Alp Bartu, Afet Yayla, Ayla Akbuar, Ayhan Bozdemir, Aynur Yalciner Sencan, Aysel Akova Somer, Ayşe Banu Gökalp, Aytül Kayhan, Bahar Bayrak, Deniz Deniz, Dilek Ünalan, Emine Tavukçu Yamaci, Esti Saul, Funda Alkan Cumbul, Füsun Ürkün, Gül Alpata, Gülseren Emiroğlu, Güneş Alev, Hrasun Sergio, İpek Hazneci, Karin Cincioğlu, Macide Oytay, Melike Yamacı Ünsal, Nermin Özcan Özer, Nevin Torun, Nurcan Türkoğlu, Pakize Akkaya, Rima Halidi, Senur Biçer, Setenay Sezer, Seyhan Demir, Sibel Sicimoğlu, Şafak Işılay.

33 sanatçının eserleri Sanat Yolu sergisinde bir araya geliyor.

 

Sanat Yolu sergisi Kaş Sanat Galerisi’nde.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.