Sarah Jio Acı Tatlı Hikayem kitap kapağı seçimi

16.01.2020
A+
A-

Ünlü yazar Sarah Jio’nun yeni kitabı raflara geliyor. Acı Tatlı Hikayem adlı kitabın kapağını Sarah Jio okurlarının seçimleri belirleyecek.

Sarah Jio Acı Tatlı Hikayem kitap kapağı seçimi okurlar tarafından yapılacak. Romantik edebiyatın çok satan popüler isimlerinden Sarah Jio’nun yeni romanı raflara yakında gelecek.

Acı Tatlı Hikayem adlı romanın kapağını Sarah Jio okurları belirleyecek. Gerek Amerika’da gerek Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip Sarah Jio, Türk okurlarına ithaf ettiği yeni kitabı “Acı Tatlı Hayat Hikayem”, Pena Yayınları etiketiyle yayınlanacak.

Acı Tatlı Hikayem romanının konusu

Acı Tatlı Hikayem romanın konusu Sarah Jio’nun kendi hayatına dair. Ünlü yazar kendi hikayesini Acı Tatlı Hikayem adlı romanında anlatıyor. Romanın kapağını okurlar belirleyecek. Pena Yayınları’nın Instagram hesabı üzerinden yapılacak ve bir hafta sürecek oylamada okurlara sunulacak seçeneklerden en çok oyu alacak olan tasarım Sarah Jio’nun yeni kitabı “Acı Tatlı Hayat Hikayem”in kapağı olacak.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.