Schindler sponsorluğuyla Caro Emerald İstanbul’da

25. İstanbul Caz Festivali kapsamında Caro Emerald 12 Temmuz akşamı caz severlerle bir araya gelecek.

Schindler sponsorluğuyla Caro Emerald İstanbul’da

Yaklaşık 60 binden fazla çalışanı ile beş kıtada hizmet veren Schindler sponsorluğundaki Caro Emerald konseri için geriye sayım başladı. 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında konser verecek olan Caro Emerald, müzik dünyasının enerjisi en yüksek seslerinden biri olarak kabul ediliyor.

Dünyanın en önemli asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biri olan Schindler Group, sponsorluğundaki günümüz cazının fenomenlerinden Caro Emerald konseri 25. İstanbul Caz Festivali bünyesinde 12 Temmuz akşamı yapılacak. Zorlu PSM Ana Tiyatro’daki konser saat 21.45’de başlayacak.

“Back It Up” ve “A Night Like This” gibi hit parçalarına sahip Caro Emerald, 2009’dan bu yana müzik dünyasının enerjisi en yüksek seslerinden kabul ediliyor. Çok kısa sürede zirveyle tanışıp, günümüz cazının fenomenlerinden birine dönüşen sanatçı, 2017’nin sonunda Metropole Orkest işbirliğiyle MO x Caro Emerald EP’sini yayınladı. Electro swing’in kraliçesi, Schindler’in sponsorluğunda gerçekleşecek bu geceyle İstanbul Caz Festivali sahnesine adını yazdıracak. Emprovize adımlarla süslediği vokalinin yanı sıra, sahne stiliyle de sofistike ve zamansız bir ikona dönüşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Caro Emerald’ın büyüsüne kapılmamak imkansız.

Schindler Group hakkında bilgi:

Schindler Group, dünyanın en önemli asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biridir. Yaklaşık 60 binden fazla çalışanı ile beş kıtada faaliyet göstermektedir. Schindler, dünya çapında hemen her yapı tipi için taşıma sistemlerinin tasarımını, montajını ve modernizasyonunu gerçekleştirerek ilgili servis hizmetlerini sunar. Schindler ekipmanı, global olarak günde bir milyar kişiyi bir yerden başka bir yere taşır. Schindler’in günümüzdeki başarısı, müşteri hizmeti, kalite ve güvenlik gibi temel değerlere olan bağlılığına ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevaben akıllı çözümler üretmekte kullandığı yaratıcılık ve yenilik gibi güçlü yönlerine dayanır.

1947 yılında Türkeli Asansör olarak faaliyetine başlayan firma, 1992 yılından bu yana yüzde yüz İsviçre sermayeli Schindler Türkeli Asansör Sanayi A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgeleri başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Adana’da bölge ofisleri ve birçok ilde temsilcilikleri vardır. Vizyonu “hizmet yoluyla liderlik” üzerine kurulu olan Schindler, alışveriş merkezlerinden havalimanlarına, hidroelektrik santrallerinden hastanelere, konutlara ve iş merkezlerine kadar sayısız projeye imza atmıştır. Türkiye’nin ISO 9001 belgesine sahip ilk asansör ve yürüyen merdiven firmasıdır.

Editör: Pelin Çite

 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.