Şebnem Bozoklu evlendi – eşi gazeteci Kanat Atkaya

Şebnem Bozoklu ile gazeteci Kanat Atkaya evlendi. Sinema ve televizyon dizilerinin ünlü oyuncusu Şebnem Bozoklu, Hürriyet gazetesi köşe yazarı Kanat Atkaya ile dünya evine girdi.

Şebnem Bozoklu evlendi. Ünlü sinema ve televizyon dizileri oyuncusu Şebnem Bozoklu, dünya evine girdi. Şu sıralar vizyonda izleyicinin büyük beğenisini toplayan Türkişi Dondurma adlı filmle sinema seyircisiyle buluşan Şebnem Bozoklu, nikah masasına oturdu. 

Şebnem Bozoklu gazeteci Kanat Atkaya ile evlendi. Hürriyet yazarı Kanat Atkaya ile bir süredir aşk hayatı yaşayan Şebnem Bozoklu, nikah masasına oturdu. Ağustos 2017’den beri birliktelikleri olan çift, hayatlarını birleştirme kararı aldı. 

39 yaşındaki ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, Kanat Atkaya ile sade bir törenle evlendi. Kanat Atkaya, Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak evlilik haberini duyurdu. Kanat Atkaya “Evlendik. Mutluluğumuzu paylaşan herkese şimdiden çok teşekkür ederiz.” diye yazdı. 

Aile üyelerenin ve yakın arkadaşlardan oluşan 10 kişilik nikah töreni yapıldı. Çiftin nikah şahitliklerini ise Enis Arıkan, Bala Atabek, Şükrü Metinoğlu ve Ayşegül Karacan yaptı. 

Şebnem Bozoklu gazeteci Kanat Atkaya ile dünya evine girdi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.