Sen Benim Herşeyimsin filmi çalıntı mı?

Vizyondaki film Sen Benim Herşeyimsin çalıntı mı? Filmin konusunun çalıntı olduğuna dair iddialara başrolü oynayan Tolga Çevik cevap verdi.

Çalıntı mı değil mi tartışmasının yaşandığı filmlerden biri de vizyona yeni giren Sen Benim Herşeyimsin oldu. Tolga Çevik, Sen Benim Herşeyimsin filmi çalıntı mı? sorusuna cevap verdi.

Sen Benim Herşeyimsin filmi çalıntı mı? 

Filmin başrolünde Tolga Çevik ve Melis Birkan oynuyor. Komedi dram türündeki filmin yönetmeni Tolga Örnek. Film vizyona gireli daha bir haftası dolmadan “çalıntı” iddiaları ortaya atıldı. Sen Benim Herşeyimsin filmi çalıntı iddiaları karşısında Tolga Çevik bir röportajında şunları söyledi:

“Sen Benim Her Şeyimsin”in bir Meksika filminden uyarlandığı açıklandı ama yine de sosyal medyada ‘çalıntı’ dedikoduları dolaştı…

Tolga Çevik: Ay Allah aşkına! Hâlâ kontörüyle mesaj ve tweet atan arkadaşlar var; “Siz filmi çalmışsınız” diye. Uyarlama demek o işte. Parasını verdik, aldık, Türkçeye çevirdik. Meksika’da çok ciddi beğeni kazanmış, hatta dünya çapında 104 milyon dolar hasılat yapmış bir film bu. Çok güzel bir hikaye.

 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. mr mexico dedi ki:

  hırgız adam , emeğe saygı yok ki..

 2. Yusuf Bugday dedi ki:

  Bu Film Komplet kobya edilmis
  Plötzlich Papa yazin afrikali bir adamin basrölde oynadigi Film Bier bir cobye

 3. film_delisi dedi ki:

  Arkadaşlar çok rica ederim? Beyefendi uyarlama diyor. Meksika filminin parasını ödemiş almış. Hala hırsız çalıntı demeye getiriyorsunuz. Lütfen sizi anlamaya çalışıyorum.