Senem Eke Yıldız Psikodiyet kitabı yeniden basıldı

Beslenme problemi olanlar için Senem Eke Yıldız ‘Psikodiyet’ adlı kitabı H2O etiketiyle raflarda yerini aldı.

Senem Eke Yıldız Psikodiyet kitabı yeniden basıldı

Senem Eke Yıldız Psikodiyet kitabı yeniden basıldı. Psikodiyet, H2O etiketiyle okurlarla buluşuyor. Senem Eke Yıldız’ın Psikodiyet kitabı, raflardaki yerini H2O markası ile aldı. 

“Sürekli kilo alıp veriyorum.”
“Beslenmek benim için en büyük haz kaynağı.”
“Durmadan bir şeyler yemekten kendimi alamıyorum.”
“Yemek yemek beni rahatlatıyor.”
“Verilen diyetleri uygulayamıyorum.”
“İnce bir bedenim olursa hayatım daha güzel olur.”

Bu cümleleri sık kullanıyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız. Bu kitap beslenme problemleriyle başa çıkmaya çalışan, kilosuyla, görüntüsüyle derdi olan insanların yaşadıkları sürece ışık tutuyor. Besinlerle olan ilişkiniz hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Psikodiyet’te bedeninizde hissettiğiniz ve başa çıkamadığınız açlığın aslında ruhunuzda yaşadığınız açlıktan kaynaklandığına şahit olacaksınız.

Psikodiyet, beslenme problemi olan 8 kişinin psikodrama grup terapisi yoluyla iyileşme yolculuğuna ışık tutuyor. Grup üyeleri 10 hafta süren bu yolculukta hem yiyeceklerle kurdukları sağlıksız ilişkilerin kaynağını keşfediyorlar hem de yiyeceklerle ve hayatla sağlıklı ilişkiler kurmayı deneyimliyorlar. Grup üyeleri gelişip değişirken bu yolculuğun rehberi olan 2 uzmanın, psikolog ve diyetisyenin de iç seslerini ve kaygılarını duyacaksınız. Kitabı okurken kendinizi 9. grup üyesi olarak hissedeceksiniz. Psikodiyet, sadece beslenmenize değil belki de tüm hayatınıza ışık tutacak.

Senem Eke Yıldız’ın Psikodiyet kitabı, H2O etiketiyle, yeniden raflardaki yerini aldı.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.