Serenay Sarıkaya Alice Harikalar Diyarında için hazırlanıyor

21.12.2018
A+
A-

Alice Harikalar Diyarında, müzikli oyun olarak sahneye gelmeye hazırlanıyor. Başrolde oyuncu ve model Serenay Sarıkaya oynanayacak.

Serenay Sarıkaya Alice Harikalar Diyarında için hazırlanıyor. Model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, dünyaca ünlü Alice Harikalar Diyarı’nda adlı eserin müzikal oyunundaki rolü için çalışmalarına başladı. 

Serenay Saıkaya, başrol oynayacağı oyun için dans ve şan dersleri alıyor. Oyunda, Alice rolünü canlandıracak olan Serenay Sarıkaya, “Hayatımın en güzel rüyası” diyerek bu haberi takipçilerine sosyal medyadan duyurdu. 

Lewis Carroll tarafından 1865 yılında yazılan Alice Harikalar Diyarında, 174 dile çevrilen bir eser. Alice Harikalar Diyarında fantastik öğelerle dolu kurgu roman türünde bir eser. Bugüne dek 174 dile çevrildi.

Alice Harikalar Diyarında, Serenay Sarıkaya’nın da rol alacağı çağdaş bir uyarlama ile sahneye gelmeye hazırlanıyor. 

SERENAY SARIKAYA HANGİ KİTAPLARI OKUYOR – OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Alice Harikalar Diyarında seyircisini fantastik bir dünyaya davet ediyor. Alice, olmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, dans provaları ve şan derslerinin yanısıra “ukulele” dersleri de alıyor. 

Selenay Sarıkaya Alice rolüyle ilgili yaşadığı heyecanını sosyal medyadan şu sözlerle paylaştı: “Çocukluğumun ruhu, enerjisi sardı etrafımı şimdilerde… Yepyeni bir yolculuğa çıkardı beni. Kesin rüya…! Ama hayatımın en güzel rüyası. Öyle güzelki hayat boyu bu rüyayı görebilirim. Sevdiğim her şey var içinde.” 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.