Serenay Sarıkaya evlilik sözleşmesi ve Kerem Bürsin

13.02.2019
A+
A-

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin evlenir mi? Serenay Sarıkaya evlilik protokolü mü istedi? Kerem Bürsin ile evlenmek isteyen genç kadın bunun için ortaya bir takım şartlar mı koydu?

Serenay Sarıkaya evlilik sözleşmesi istediği için Kerem Bürsin ile ciddi kavga yaşamış. İddia böyle. Genç çift televizyon dizilerinin ve podyumların ünlülerinden… 

Birkaç yıldır birlikteler. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin evlenir mi? Evlilik yoluna girerler mi? Herkes bu soruları merak ederken, magazin basınına bomba gibi bir haber düştü. 

Serenay Sarıkaya evlilik sözleşmesi istedi. Genç kadın bunu şart koştu. Bunlar bir iddia. 

Yani onların yaşadıklarını kendileri bilir. Serenay Sırakaya evlilik protokolü istedi mi? Kerem Bürsin bu isteğe karşı ne dedi? 

Çıkan haberlerden sonra. Kerem Bürsin, sosyal medyadan “saçmalık” anlamına gelen BULLSHIT:) yazdı… 

SERENAY SARIKAYA HANGİ KİTAPLARI OKUYOR – BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kerem Bürsin, televizyonda hemen her sezon bir dizi ile yer alıyor. Şimdi Muhteşem İkili adlı dizide bir polisi canlandırıyor. Geçtiğimiz yıllarda Bu Şehir Arkandan Gelecek ile ekrandaydı. 

Serenay Sarıkaya ise daha çok podyumlarda ve modellik yapıyor. Ancak Serenay Sarıkaya şu sıralar Alice müzikalinde büyük sükse yaparak sevenlerinin karşısına çıkıyor. 

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çiftinin evlilik protokolü yapıp yapmadığı bilinmez. Ancak bilinen şu ki ikisi de kariyerlerinde sağlam adımlarla ilerliyor. Bunun için ise özel hayatlarında bir hata yapmamaya çabalıyorlar. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.