Şeyma Subaşı kitap yazıyor

13.02.2019
A+
A-

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı kitap yazıyor. Kitapla ilgili henüz ortada ipucu yok. Anılarını mı? Roman mı? Hangi türde yazıyor? Acun Ilıcalı ile olanları mı?

Şeyma Subaşı kitap yazıyor. Acun Ilıcan ile geçtiğimiz yıl boşandıktan sonra adeta bir sosyal medya fenomenine dönüşen Şeyma Subaşı kitap çıkaracak. 

Kitap Dex Yayınları‘ndan çıkacak. Dex Yayınları sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı’nın kitap çıkaracağını duyurdu. Yayınevi ekibinin Şeyma Subaşı ile çektirdiği fotoğrafın altında “Hazır mısınız bomba gibi kitap geliyor” cümlesi yer aldı. 

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıl boşandılar. Şeyma Subaşı, evliliğin ardından sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. 

Şeyma Subaşı kitabının konusu ne

Boşanma davasından daha çok Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’na verdiği nafaka konuşuldu. Şimdi Şeyma Subaşı kitap yazıyor. Yazdığı kitapla ‘hayranlarının’ karşısına çıkmayı bekliyor. Şeyma Subaşı’nın yazdığı kitapta neler olacak. Hemen akıllara Acun Ilıcalı ile yaşadıklarına dair ipuçları olabilir mi? sorusu geliyor. Hukuken yaşadığı evlilikle ilgili konuşması ya da yazması mümkün olmayabilir. Ancak Şeyma Subaşı eğer bir roman yazıyorsa, oradaki karakterler hep tartışma konusu olacak. Acun Ilıcalı ile ilgili ipuçları aranacak. Yakıştırmalar yapılacak. 

Şimdi magazin dünyası bu kitabı merakla bekliyor. Şeyma Subaşı kitabının konusu ne? Bekleyip göreceğiz. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.