Serenay Sarıkaya ikinci sezon için gün sayıyor

Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali’nin ikinci sezonu için gün sayıyor. Yaz tatilinin ardından provalara başlayan oyuncular ikinci sezonda da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde seyircinin karşısına çıkacaklar.

Serenay Sarıkaya ikinci sezon için gün sayıyor. Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, yaz tatilini henüz bitirmedi. Sosyal medya hesabından yaptığı bikinili paylaşımı ile ‘yaz bitmedi bitemez’ dedi. Ancak elbette yaz bitmese de Serenay Sarıkaya için ikinci sezon geliyor.

Serenay Sarıkaya ikinci sezon için nasıl gün sayıyor? Hatırlanacağı gibi Serenay Sarıkaya, televizyon dizisinden sonra geçtiğimiz sezon Alice Müzikali ile ilk kez tiyatro sahnesinde olmuştu. Serenay Sarıkaya, müzikalde Alice rolünü üstlenmiş ve performansı ile de büyük alkış almıştı. 

Geçen sezon kapalı gişe oynayan ve izleyicilerin olduğu kadar tiyatro otoritelerinin de beğenisini kazanan Alice Müzikali ikinci sezonda da sahnede olacak. Geçen sezon 60 bin kişi Alice Müzikali’ni izlemişti. 

Alice Müzikali bu sezon 5 Eylül 2019 tarihinde perde açacak. Bu nedenle müzikalin yeni sezon çalışmaları başladı. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar yaz tatilinde verilen aradan sonra poravalar için bir araya geldiler. 

Alice Müzikali’nde Serenay Sarıkaya’nın “Alice”, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan’ın “Tavşan”,  Şükrü Özyıldız’ın “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolünü canlandırıyor. 

Serenay Sarıkaya ikinci sezon için enerjisini toplamış görünüyor. Alice Müzikali ikinci sezonunda da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.