Serenay Sarıkaya O Ses Türkiye yılbaşı gecesinde

Serenay Sarıkaya güzelliği ve sesiyle izleyenlerin büyük beğenisini topluyor. Genç model ve oyuncu Alice Müzikali’ndeki performansı ile iki sezondur büyük alkış alıyor. Serenay Sarıkaya O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programındaki şarkılarıyla izleyeleri mest etti.

Serenay Sarıkaya O Ses Türkiye yılbaşı gecesinde alkış üstüne alkış aldı. Türkiye’nin popüler model ve oyuncularından olan Serenay Sarıkaya şarkıları ile de dikkat çekiyor. Henüz bir şarkı albümü yok. Ancak fiziği ile olduğu kadar sesiyle de büyük beğeni alıyor. 

Serenay Sarıkaya TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı’na katıldı. Serenay Sarıkaya, Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’de hem jüriden, hem seyirciden büyük alkış aldı. Acun Ilıcalı, Serenay Sarıkaya’dan 2 şarkı daha istedi.

Ünlü oyuncu ve model Serenay Sarıkaya, giydiği süper minisi ile güzelliğini sergilerken sesiyle de büyüledi. 3 şarkı söyledi. Serenay Sarıkaya jürinin karşısına “Duy Beni” adlı şarkıyı söyleyerek geldi.

Seda Sayan, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Murat Boz’dan oluşan jürinin karşısında yoğun istek üzerine bir de “İsyan” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu kez Acun Ilıcalı ara giydi. Çok beğendiği Sarıkaya’dan üçüncü şarkıyı istedi. 

Serenay Sarıkaya Yıldız Tilbe’nin “Dayan Yüreğim” adlı şarkısını okudu. Büyük alkış alan Serenay Sarıkaya, performansı ile Hadise’ye şampiyonluk getirdi.

Serenay Sarıkaya İsyan şarkısı ile seyircinin karşısındaydı. Televizyonlarından izleyenleri de büyüledi. Serenay Sarıkaya O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programındaki güzelliği ve performansı ile büyük beğeni aldı. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serenay Sarıkaya Fan? (@serenayssforever)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serenay Sarıkaya Fan? (@serenayssforever)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serenay Sarıkaya Fan? (@serenayssforever)’in paylaştığı bir gönderi ()

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.