Serenay Sarıkaya yeni partneri ile aşk yaşar mı?

17.07.2021
A+
A-

Serenay Sarıkaya partneri Mert Ramazan Demir ile aşk yaşar mı? Netflix dizisi Şahmeran için kamera karşısına geçecek olan Serenay Sarıkaya ile yakışıklı oyuncu Mert Ramazan Demir magazin basının ilgi odağında.

Serenay Sarıkaya yeni partneri ile aşk yaşar mı?

Serenay Sarıkaya yeni partneri Mert Ramazan Demir ile aşk yaşar mı? Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, yeni bir dizi için kolları sıvadı.

Netflix’in yeni projesi Şahmerdan adlı dizide başrol oynamaya kabul eden Serenay Sarıkaya yakında kamera karşısına geçecek. Fi adlı diziden sonra ekranda görünmeyen Serenay Sarıkaya uzun bir aradan sonra hayranlarıyla ekrandan buluşacak.

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz sezonda Alice müzikalindeki başarılı performansıyla bol bol alkış almıştı. Ardından gelen Bergen filmi için teklifi kabul ederek hazırlıklara da başlamıştı. Arabesk müziğin kült ismi Bergen’in hayatının canlandırılacağı sinema filminde Bergen rolünü üstlenecekti Serenay Sarıkaya… Ancak pandamı nedeniyle film çekimleri ertelendi ve zamanlama olarak Serenay Sarıkaya’ya uygun gelmedi.

 

Bu gelişmenin ardından Serenay Sarıkaya için yeni proje teklifleri gitmeye başladı. Serenay Sarıkaya, gelen teklifler arasında Netflix için çekilecek olan Şahmeran dizisinde başrol teklifini kabul etti.=

Serenay Sarıkaya yeni partneri ile

Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisinde rol almaya hazırlanırken, partneri de belli oldu. Adı sık sık aşk dedikodularına karışsa da kalbinin boş olduğu bilinen Serenay Sarıkaya için yakışıklı bir oyuncu rol arkadaşı olarak bulundu. Serenay Sarıkaya’nın partneri olarak Mert Ramazan Demir ismi belirlendi.

Fox’un sevilen dizisi Öğretmen’deki rolüyle beğeni toplayan Mert Ramazan Demir Serenay Sarıkaya ile Şahmaran dizisinde kamera karşısına geçecek.

Özel hayatıyla magazin sayfalarından düşmeyen Serenay Sarıkaya, Mert Ramazan Demir ile aşk yaşar mı, sorusu gündemde. Sık sık rastlanıldığı gibi dizilerdeki oyuncular arasında yaşanan aşk hikayeleri bazen tamamen ilgi çekmek için olsa da zaman zaman gerçeğe de dönüşüyor.

Serenay Sarıkaya Mert Ramazan Demir aşkı

Şahmeran dizisinde Serenay Sarıkaya ile Mert Ramazan Demir arasında senaristler nasıl bir ilişkiyi ortaya koyacak, merakla bekleniyor. Diziyle birlikte biri genç ve güzel diğeri ise yakışıklı iki cins arasında bir çekim olup olmayacağı ve bunun da aşka dönüşüp dönüşmeyeceği merak ediliyor.

Şahmeran dizisinin çekimleri Adana’da yapılacak. Eylül ayında çekimlerin başlaması planlanırken, Şahmeran dizisinin konusu da ilgi çekici olacak.

Serenay Sarıkaya partneri Mert Ramazan Demir ile Şahmeran dizisinde bir grup üniversitelinin hayatını seyirciye ulaştıracak.

Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisinde Mert Ramazan Demir ile birlikte olacak.

Şahmeran dizisinin konusu

Serenay Sarıkaya yeni partneri Mert Ramazan Demir ile Şahmeran dizisinde 400 yaşında ve aslında yılan olan bir grup üniversitelinin hikayesinde rol alacak. Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisinde aslında yılan olan bir genç kızı canlandıracak. Efsane ile gerçeği bir araya getirecek olan dizide Serenay Sarıkaya, gözlerinden yılan olduğu anlaşılmaması için lens takılan bir üniversiteli olacak.

Şahmeran dizisinin yapımcılığını Tims&B üstleniyor. Serenay Sarıkaya ile Mert Ramazan Demir’in aşk yaşayıp yaşamayacağı merak edilirken, dizinin senaryosunu Pınar Bulut yazıyor.

Şahmeran dizisinin yönetmen koltuğunda ise Umur Turagay olacak.

 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.