Serenay Sarıkaya’ya kim saldırdı? Saldırgan yakalandı mı?

21.01.2022
A+
A-

Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya evinin bulunduğu siteye girerken kimliği belirsiz bir erkek tarafından otomobiline tekme atılmak suretiyle saldırıya uğradı.

Serenay Sarıkaya’ya kim saldırdı? Saldırgan yakalandı mı? Ünlü oyuncu ve model Serenay Sarıkaya, evine girerken saldırıya uğradı. 

Aracıyla evine girdiği sırada henüz kimliği belirlenemeyen bir saldırgan Serenay Sarıkaya’yı hedef alarak, aracı tekmeledi. 

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile ilişkisini noktalamıştı. Genç kadın, şoförünün kullandığı aracıyla evine girmek üzereyken, korku dolu anlar yaşadı. 

Serenay Sarıkaya’ya kum saldırdı? Şimdi bu sorunun cevabı aranırken, o an yaşananlarla ilgili detaylar da belli olmaya başladı. 

Serenay Sarıkaya saldırıya nasıl uğradı? Serenay Sarıkaya, otomobilinin direksiyonunda şoförü arka koltukta kendisi oturur halde evinin bulunduğu siteye girmek üzereydi. 

Tam o anlarda kimliği henüz belirlenemeyen bir erkek şahıs Serenay Sarıkaya’nın içinde bulunduğu araca tekmelerle saldırdı. Saldırırken küfürler de eden şahısı o anda durdurabilecek kimse de yoktu. Serenay Sarıkaya’nın şoförü saldırı üzerine aracı daha hızlı sürerek siteye giriş yaptı. 

Serenay Sarıkaya korku dolu anlar yaşarken, saldırgan da olay yerinden hızla uzaklaştı. Olayda aracın içinde olduğu için herhangi bir fiziksel zarar görmeyen Serenay Sarıkaya soluğu hemen karakolda aldı. 

Şu anda polis saldırganı arıyor. Bununla birlikte yapılan tahminler ise takıntılı hayranı olduğu yönünde. Serenay Sarıkaya’ya kim saldırdı sorusunun cevabı henüz netleşmemesine rağmen, saldırganın takıntılı olduğu ve adım adım takipte olduğu iddia edildi. 

Serenay Sarıkaya saldırı sonrası Etiler Karakolu’na gidip şikayette bulundu. Saldırıda bulunan kişinin Serenay Sarıkaya’ya takıntılı olduğu ve sürekli adım adım takip edip taciz ettiği öğrenildi.

Umut Evirgen koruma gönderdi

Bu olayı duyan Umut Evirgen soluğu Sarıkaya’nın yanında aldı ve dört kişilik  bir koruma ekibini ünlü oyuncunun evinin kapısına konuşlandırdı. Evirgen ile Sarıkaya’nın aralarındaki buzları eritip barıştığı konuşuluyor.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.