Sevcan Orhan sağlık durumu hakkında açıklama

Ses sanatçısı Sevcan Orhan iki gündür yoğun bakımda tedavi altındaydı. Bugün akciğerinden operasyon geçirdiği açıklandı.

Sevcan Orhan sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı. Türk Halk Müziği’nin sevilen sanatçısı Sevcan Orhan, iki gün önce yoğun bakıma kaldırıldı.

36 yaşındaki sanatçının akciğerinden operasyon geçirdiği öğrenildi. Özel bir hastanede operasyon geçiren Sevcan Orhan’ın sağlık durumu şu anda iyi. 

Sevcan Orhan geçirdiği rahatsızlık sonucu ‘Videotorakoskopi’ operasyonu geçirdi. Sanatçının menajeri Harun Belenkoğulları sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı:

Sanatçımız Sevcan Orhan, 15/05/2019 tarihinde Prof.Dr. Celalettin Kocatürk yönetiminde başarılı bir ”Videotorakoskopi” operasyonu geçirmiştir. Tedbir amaçlı iki gün yoğun bakım servisinde gözlem altında tutulan Sevcan Orhan, sağlık durumundaki olumlu gelişmeler neticesinde ”Normal yatan hasta” birimlerine alınmıştır. Sanatçının genel sağlık durumu her geçen dakika daha iyiye gitmekte olup, bir süre daha hastanede gözlem altında tutulacaktır.

Yazılı ve görsel medyada oluşacak her türlü bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve hali hazırda devam edecek tedavi sürecini olumsuz yönde etkilememek adına gerekli hassasiyeti göstereceğinize olan inancımızın tam olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.