Sayım Çınar’ın doğum gününde kültür sanat buluşması

20.05.2019
A+
A-

Kültür sanat alanında yaptığı işlerle tanınan Sayım Çınar, dostlarıyla doğum gününü kutladı.

Sayım Çınar’ın doğum gününde kültür sanat buluşması yaşandı. Özellikle kitap dünyasına kazandırdığı yazarlar ve eserlerle ayrı bir yeri olan, 724Kültürsanat’ın Yayın Danışmanı gazeteci yazar Sayım Çınar doğum gününü dostlarıyla birlikte kutladı. Doğum gününde tam bir kültür sanat buluşması yaşandı.

Nilgün Belgün de doğum gününde Sayım Çınar’ı yalnız bırakmadı.

Sayım Çınar’ın doğum günü için Karaköy Chez Moi’da özel bir parti düzenlendi. Karaköy Chez Moi’nın ev sahipliğinde Sayım Çınar, 47’inci yaşgününü edebiyat, sinema ve medya dünyasından dostlarıyla birlikte kutladı.

Kültür sanat dünyasının temsilcileri doğum gününde bir araya geldi.

Doğum günü partisinde Nilgün Belgün, Melih Doğan, Mehmet Erduğan, Nazlı Berivan Ak, Murat Tolga Şen, Eylem Yıldız, Jülide Alasya, Çağnur Öztürk, Yonca Eldener, Özgür Akın, Nurten Ay, Işıl Cinmen, Arzu Çevikalp, Güney Öztürk gibi kültür dünyasının önemli isimleri yer aldı.

Sayım Çınar dostlarıyla birlikte yeni yaşına girerken mutluydu.

Sayım Çınar, dostlarıyla birlikte doğum günü pastasındaki mumları söndürürken, dileğini tuttu. Çınar, temsil ettiği yeni kitapların müjdesini verdi. O gece paylaşılan kısa bilgilerden biri şu: Yakın zamanda Yeşilçam’ın önemli yıldızlarından bir ismin hayat hikayesi okurlarla buluşacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sayım Çınar (@sayimc)’in paylaştığı bir gönderi ()

Partide, elbette kültür sanat sohbetleri vardı. Yayıncılık ve sinemaya dair keyifli muhabbetler geceyi daha da güzelleştirdi. Doğum gününde Sayım Çınar, gecenin ilerleyen saatlerinde DJ kabinine geçerek kendi ‘play list’ini çaldı.

Doğum günü partisinde yeni kitapların müjdesi verildi.

Sayım Çınar, “Dostlarımla, medya, edebiyat ve sinema dünyasından özel insanlarla yeni yaşımı kutluyorum, projelerle dolu yeni bir yıl bizi bekliyor, mutluyum ve umutluyum” dedi. Sayım Çınar, yeni yaşında yeni bir kitap yazacağının da müjdesini verdi.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.