Sevil Tunç Kendime Mesaj kitabıyla okurlarla buluşuyor

Sevil Tunç Kendime Mesaj kitabıyla okurlarla buluşuyor. Yazar ve kişisel gelişim uzmanı Sevil Tunç’un “Kendime Mesaj” adlı kitabı raflarda yerini aldı. 

Sevil Tunç Kendime Mesaj kitabıyla okurlarla buluşuyor

Sevil Tunç Kendime Mesaj kitabıyla okurlarla buluşuyor. Yazar ve kişisel gelişim uzmanı Sevil Tunç’un Kendime Mesaj adlı kitabı raflarda yerini aldı. 

Kendime Mesaj, bir farkındalık sinyali olarak kişinin kendi içinde başlayan yolculuğunun ilk adımını temsil ediyor.

Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Sevil Tunç, kitabında “Yaşanılan her olayın kişinin iç dünyasında kendine mesaj olarak algılaması ve yorumlamasıdır” diyor,

Sevil Tunç, kişinin hayat yolculuğunda yalnız olmadığını belirtiyor. Bu yolculuğa tüm soyuyla devam ettiğini ve soydan gelen bilgilerin DNA ile taşınarak bilinçaltında bulunduğunu vurguluyor.

Kalıtımsal bilginin vücut kimyasına etkisi

DNA üzerinde bilgi yazılması ve kayıtlı bilginin bilince taşınması üzerine çeşitli uluslararası üniversitelerle 10 yıldır araştırmalar sürdürülüyor.

Yazar bu gelişmeyi hatırlatarak, kendisinin de aynı zaman da kalıtımsal bilgilerin bilinçaltı tesiri ve vücut kimyasına etkileri üzerine tez hazırlandığını vurguluyor.

Ayrıca da kişinin anne karnındaki bilinçaltı oluşumuyla edinilen bilgiler ve soyundan gelen bilgilerin, hayatı nasıl şekillendirdiğini örneklerle özetliyor.

Yunus Emre’nin kişisel gelişim yolculuğuyla, insanın yaşayacağı en büyük travmaların bile kin ve nefretten sıyrılıp nasıl bir sevgi kaynağına dönüşebileceğini gösteriyor.

Kendime Mesaj kitabında insanın hayat yolculuğunun genetik biliminden tasavvufa kadar farklı ve geniş bir bakış açısıyla inceleniyor. Sade bir dille oluşturulmuş kolay okunabilen fakat kolay kolay unutulamayacak bir eser olarak okuyucuyla buluşuyor.

Kitabında sohbet dilini kullanana yazar, okuyucularına “Bitanem” diye hitap ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.