Sezen Aksu müzikali ne zaman

Türk popunun efsane isimlerinden Sezen Aksu, müzikal ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Sezen Aksu’nun 20 şarkısı müzikalde olacak.

Sezen Aksu müzikali ne zaman

Sezen Aksu müzikali ne zaman? Bir kaç gündür müzik severler bu soruyu soruyor. Neden mi? Çünkü medyaya yansıdığına göre Sezen Aksu bir müzikal hazırlığı içinde…

Türk pop müziğinin efsane isme Sezen Aksu, Ege’de geçen bir aşk hikayesinin anlatıldığı müzikal için hazırlanıyor. Müzikalin yapımcısı Most Production. 

Most Production’ın sahibi Mustafa Oğuz anlatıyor: “Müzikalimiz Ege’de geçen bir aşk hikâyesini anlatacak. Sezen Aksu ile birlikte ilerliyoruz. Her tekst sonrası kendisini bilgilendiriyoruz. Senaryo henüz tamamlanmadı. Senaryo tamamlandıktan sonra şarkı ve oyuncu seçimi var. Yeni sezona yetiştirmeyi planlıyoruz” 

Sezen müzikali yeni sezonda

Sezen Aksu müzikali yeni sezonda yani sonbaharda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Sezen Aksu, sadece şarkıları ile değil sahneden seyirci ile kurduğu iletişimle de güçlü bir isim. Keyifli, kahkahalı şen şakrak. Canı isterse de ağlıyor sahnede. 

Onun girintili hayat hikayesinin şarkılara yansımasını belki de müzikalde göreceğiz. Müzikalin ismi muhtemelen “Gülümse” olacak. Gülümse müzikali Ege’deki bir aşk hikayesini anlatacak. Sezen Aksu’nun Gülümse müzikali Ege’deki bir aşk hikayesini anlatırken, şarkılar da bu senaryoya göre seçilecek. 

Gülümse müzikalinin şarkıları hangileri olacak? Bu şimdilik belli değil. 

Sezen Aksu’nun ‘Sen Ağlama’, ‘Vazgeçtim’, ‘Geri Dön’, ‘Ben Sende Tutuklu Kaldım’ gibi unutulmaz birçok hit şarkısı var. Aşk şarkılarının unutulmayacak sesi Sezen Aksu, şimdi müzikal ile sevenleri ile buluşacak.

Sezen Aksu’nun Gülümse müzikali aşk şarkıları ile dolu olacak elbette. 

Sezen Aksu İzmirli… Gülümse müzikali de Ege’deki aşkı anlatacak. Bakalım Sezen Aksu’nun aşklarından hangilerine atıflar yapılacak. Gülümse müzikalinde 20 Sezen Aksu şarkısının olacağı belirtiliyor. 

Sezen Aksu sevenler yeni sezonu iple çekiyor. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.