Burcu Esmersoy mezarlığa mini şortla girince tepki topladı

Burcu Esmersoy, Paris’te Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya’nın mezarlarının bulunduğu mezarlığı mini şortuyla ziyaret edince kıyamet koptu. Sosyal medyadan eleştiri yağmuru başladı.

Burcu Esmersoy mezarlığa mini şortla girince tepki topladı. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Paris’teki mezarlığa mini şortla girmesi izleyicinin tepkisini çekti. 

Burcu Esmersoy, Fox TV’de yayınlanan Dünya Avucunuzda adlı programı sunuyor. Dünyanın farklı şehirlerini geziyor ve anlatıyor. 

Jolly Tur sponsorluğu ile ekrana gelen program seyircinin tepkisini aldı. Burcu Esmersoy, Fransa’nın başkenti Paris’ten keyifli yerleri seyirciyle paylaştı.

Paris’teki bir mezarlığı da ziyaret etti. Bu mezarlıkta Türk sinemasının ünlü ismi Yılmaz Güney’in ve özgün müziğin kült sesi Ahmet Kaya’nın da mezarları bulunuyor.

Burcu Esmersoy, Fox TV’de yayınlanan Dünya Avucunuzda programıyla tepki topladı.

Burcu Esmersoy yanında iki rehberle birlikte mezarlığı geziyor. Ancak kıyafeti hayli cesur. Mini şortlu rahat bir kıyafetle mezarlıkta bir o yana bir bu ana gidiyor.

Ahmet Kaya’nın mezarı da bu mezarlıkta.

Yılmaz Güney’in ve Ahmet Kaya’nın mezarını da elbette ekrana getiriyor.

Burcu Esmersoy mezarda mini şortuyla sohbet ediyor, yürüyor. Fox TV’deki ‘Dünya Avucunuzda’ adlı programda Burcu Esmersoy mezarlığa mini şortla yaptığı ziyareti nedeniyle eleştiri aldı. 

Burcu Esmersoy mini şortuyla yaptığı mezar ziyareti nedeniyle tepki topladı.

Burcu Esmersoy’un mezarlık ziyaretinde belli bir adaba uyması gerektiği belirtilirken, ‘bari bikiniyle gezseydin’ diye de eleştirildi. 

Kimi restoranlara bile şortuyla ya da askılı tişörtle alınmayan müşteriler olurken, mezarlığa mini şortuyla Burcu Esmersoy’un elini kolunu sallayarak girmesi izleyicinin tepkisine neden oldu. 

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burcu esmersoy rezil dedi ki:

    Nasıl insansin sen yaa her tarafin acik sacik insan mezarliga gidermi senin yaptiğini müslüman degil dedigimiz insanlar yapmiyo ölüye saygın olsun