Sıla boşanma kararını basın açıklamasıyla duyurdu

19.11.2020
A+
A-

Ünlü şarkıcı Sıla yemek pişirici Hazer Amani ile boşanıyor. Çift gönderdikleri basın açıklaması ile boşanacakları dair çıkan dedikoduların doğruluğunu onayladı.

Sıla boşanma kararını basın açıklamasıyla duyurdu. Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile yemek pişirici Hazer Amani’nin evliliğinde sona gelindi. 

Sıla ve Hazer Amani ortak bir basın açıklamasıyla boşanma kararlarını kamuoyu ile paylaştılar. 2020’nin Ocak ayında evlenen Sıla ile Hazer Amani’nin boşanma davalarının ne zaman olduğu merak ediliyor? 

Sıla boşanma davası ne zaman açıklamadı

Çift, boşanacakları yönünde çıkan haberleri bir basın açıklamasıyla doğruladı. Sıla boşanma davası için herhangi bir açıklamada bulunmadı. Tarafların anlaşmalı boşanma için bur avukatı yetkilendirdikleri öne sürülüyor. Sıla ve Hazer Amani boşanma davası tek celsede tamamlanacak gibi görünüyor. 

Sıla ve Hazer Amani ortak bir basın açıklaması yaptı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir. Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu haberin bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik.”

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.