Şişli Edebiyat Günleri başlıyor

11.10.2017
A+
A-

Şişli Belediyesi tarafından düzenlenen Şişli Edebiyat Günleri, Enver Aysever’in “Bize Sağanak Aşk Lazım” adlı söyleşisi ile başlıyor. 17 Ekim 2017’de başlayacak olan etkinlik dizisi tüm yılı kapsıyor.

Şişli Edebiyat Günleri başlıyor

Şişli Edebiyat Günleri başlıyor. Şişli Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Şişli Edebiyat Günleri yeni döneme 17 Ekim’de Enver Aysever ile açılıyor. Şişli Edebiyat Günleri her ayın ikinci haftası edebiyat severleri ve edebiyat dünyasını bir araya getirecek. 

Bu yılın ilk etkinliği Enver Aysever’in “Bize Sağanak Aşk Lazım” başlıklı söyleşisi olacak. Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşecek olan söyleşiye katılım ücretsiz. Yıl içinde sürecek olan etkinlik dizisinde edebiyat ve sanat dünyasının önemli isimleri Şişlililer ile bir araya gelecek.

Şişli Belediyesi, sonbahar kültür – sanat sezonunu açtığını duyurdu. Gelenekselleşen Şişli Edebiyat Günleri bu sezon da pek çok şair, yazar, gazeteci, akademisyen ve edebiyatçıya ev sahipliği yapacak.

Şişli Edebiyat Günleri kapsamında edebiyatçılar, sanatçılar ve ünlü isimler sevenleriyle buluşacak, ayrıca imza günleri, söyleşiler ve şiir dinletileri de yer alacak.

Her ayın ikinci haftası düzenlenecek olan Edebiyat Günleri, 17 Ekim Salı günü saat 20.00’da Enver Aysever’in bize Bize Sağanak Aşk Lazım isimli söyleşisi ile başlayacak. Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşecek olan söyleşi tüm edebiyat severlerin katılımına açık ve ücretsiz.

Adres: Halide Edip Adıvar Mahallesi, Darülaceze Cd. 9/1 Şişli

Editör: Cem Cengiz Yarar

Reklam
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@yavuzrencberler.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.