Sophie Turner evlilik töreni gizlice yapıldı

Dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones’in oyuncusu Sophie Turner, nişanlısı Amerikalı ünlü popçu Joe Jonas ile Las Vegas’ta gizlice evlendi.

Sophie Turner evlilik töreni gizlice yapıldı

Sophie Turner evlilik töreni gizlice yapıldı. Game of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner gizlice evlendi. Sophie Turner, pop şarkıcısı olan nişanlısı Joe Jonas ile dünya evine gizlice yapılan bir törenle girdi. 

Ünlü çift, Las Vegas’taki Billboard Müzik Ödülleri’ne katıldıktan sonra düzenlenen gizli törenle evlendi.

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark karakterine can veren İngiliz oyuncu Sophie Turner nikah masasına oturdu. Ünlü yıldız,  Amerikalı pop şarkıcısı Joe Jonas ile Las Vegas’ta evlendi.

Sansa Stark ve Joe Jonas, Billboard Müzik Ödülleri gecesine katıldı. Tören sonrasında ise evlenmeye gittiler. Nişanlı çift, Las Vegas’ta düzenlenen gizli bir törenle dünyaevine adım attı. 

Sosyal medyada DJ Diplo, Sophie Turner ve Joe Jonas’ın evlilik töreninden video paylaştı. 23 yaşındaki Sophie Turner gelinlik ve duvak giydi. 26 yaşındaki Jonas da gri bir takımla nikah masasına oturdu. 

Çift, Las Vegas’taki bir düğün şapelinde evlendi. Nikahı Elvis Presley kılığına giren biri kıydı. Düğünde Joe Jonas’ın kardeşleri Nick ve Kevin ile Nick Jonas’ın eşi Priyanka Chopra yer aldı. 

Sophie Turner ve Joe Jonas’ın Haziran ayında Fransa’da lüks bir düğün töreni düzenlecekleri belirtiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.