Survivor Afroditi aşkı itiraf etti

Survivor 2019’da aşk itirafları bir bir ekrana geliyor. Survivor 2019 aşıkları arasına Yunan takımından Afroditi de girdi. Ancak güzel oyuncu Türk takımından beğendiği oyuncunun adını vermedi.

Survivor Afroditi aşkı itiraf etti

Survivor Afroditi aşkı itiraf etti. Survivor 2019’da Yunan takımının güzel oyuncusu Afroditi, Türk takımından bir oyuncuya olan aşkını ekrandan itiraf etti.

Survivor’da elenen isimler belli oldu. Ancak elenenlerden taha çok Afroditi Skafida’nın aşk itirafı geceye damga vurdu.

Survivor 2019’da Afroditi bu açıklaması ile dikkatleri üzerine topladı. Yarışmayı izleyen ya da izlemeyen pekçok kişi Afroditi’nin kime aşık olduğunu merak ediyor. Çünkü genç kadın aşık olduğu Türk yarışmacının adını vermedi. Ancak şu sözlerle bir çerçeve çizdi: “Benim de Türk takımında hoşlandığım biri var. Ama ona bir şey belli etmedim. Fakat takımın en yakışıklı yarışmacısı olduğunu düşünüyorum”

Afroditi’nin bu itirafıyla gözler Türk takımındaki Atakan’a çevrildi. Afroditi Atakan aşkının yakında açığa çıkacağı da konuşuluyor. 

Survivor 2019 Yunanistan-Türkiye yarışmasında Atakan ile Katerina Dalaka arasındaki yakınlaşması vardı. Türk takımının kızları son dönemde bu yakınlaşmayla ilgili konuşuyor ve izleyiciler de bunu takip ediyordu. Şimdi iki Yunan kadının aynı yakışıklıya mı aşık olduğu sorusu da gündeme geliyor.

Şimdi Survivor 2019 aşklarından biri daha açığa çıktı. Yunanistan takımından Afroditi Skafida, Türk takımından yakışıklı bir oyuncuya olan ilgisini itiraf etti. 

Survivor’da Skafida ile Atakan arasında bir aşk mı var?

Afroditi, “Son günlerde daha neşeliyiz. Çünkü Türk takımıyla dostluk oyunları oynamaya başladık. Sadece beni değil, başka takım üyelerini de neşelendiriyor” dedi. Şimdi herkes Afroditi’yi neşelendiren yakışıklı Türk oyuncunun hangisi olduğunu merak ediyor. 

Survivor Afroditi kimdir

Atina’da yaşayan 36 yaşındaki Afroditi Skafida, daha önce iki kez Olimpiyat Oyunları’na katıldı. Sırık atlamada birçok madalyası bulunuyor. Afroditi Skafida, profesyonel bir antrenör. Kendini dinamik ve doğal bir kadın olarak tanımlıyor. Afroditi Skafida, yarışmada olduğu süre içinde onu hiçbir şey korkutamayacağını düşünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.