MÜYOBİR yeni yönetim kurulu seçildi

Müzik Yorumcuları Meslek Birliği’nin (MÜYORBİR) 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yeni yönetim kurulu seçildi.

MÜYOBİR yeni yönetim kurulu seçildi. Müzik Yorumcuları Meslek Birliği’nin (MÜYORBİR) 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. İstanbul Beşiktaş’taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi’ndeki genel kurul toplantısı,  Türkiye’nin dört bir tarafından üye katılımıyla gerçekleştirildi. 

Genel kurulun ardından MÜYORBİR’in yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: Burhan Şeşen, Belkıs Akkale, Edip Akbayram, Onur Akın, Metin Özülkü, Suzan Kardeş, Hüseyin Turan, Tolga Sağ ve Mehmet Gümüş.

Müzik Yorumcuları Meslek Birliği’nin (MÜYORBİR) 10. Olağan Genel Kurulu İstanbul Beşiktaş’taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde yapıldı. 

Burhan Şeşen, Belkıs Akkale, Edip Akbayram, Onur Akın, Metin Özülkü, Suzan Kardeş, Hüseyin Turan, Tolga Sağ ve Mehmet Gümüş kuruldaki en yüksek ilk 9 oyu alarak MÜYORBİR’in yeni dönem Yönetim Kurulu Üyesi olmaya hak kazandı.

Bir önceki dönem Yönetim Kurulu’nda yer alan Suavi ise bu dönem görevini Denetleme Kurulu’nda sürdürecek. Böylece, MÜYORBİR ekibi, tam kadro yeni dönemde de görevinin başında olacak.

Bütün önerdiğimiz isimler seçildi

Tüm yorumcu arkadaşlarına teşekkür eden MÜYORBİR eski dönem başkanı Burhan Şeşen, “Yüksek katılımlı bir seçim oldu. Bütün önerdiğimiz isimler seçildi. O yüzden çok mutluyuz. Tabii ki yeni dönemde de lisanslamaya, yorumcularımızın telif gelirlerini artırmaya çalışacağız. İnşallah mahcup olmayacağız üyelerimiz”  dedi.      

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.