Tarık Dursun K. Foça’da anılacak

İzmir’in yetiştirdiği edebiyatımızın üretken isimlerinden Tarık Dursun K. ömrünün son yıllarını Fıça’da geçirmişti. Ölümünün ardından iki yıl geçti. Dostları, Foço’da bir anma etkinliği düzenleyecek.

Tarık Dursun K. Foça’da anılacak

Tarık Dursun K. Foça’da anılacak. Edebiyatımızın üretken isimlerinden Tarık Dursun K. için ölümünün ikinci yılında dostları bir anma programı düzenledi. 10 Ağustos’taki anma programı Foça’daki Saki’n Pub’da gerçekleştirilecek.

İzmir’in yetiştirdiği ve yaşamının son yıllarını Foça’da geçiren Tarık Dursun K.’yı anmak ve anısına saygı göstermek amacıyla dostları ve sevenleri bir etkinlik düzenledi. Tarık Dursun K. ikinci ölüm yıldönümünde Foça’da anılacak.  Anma etkinliğinde Aydoğan Yavaşlı, Ahmet Önel, Cihan Demirci ve söz alacak Tarık Dursun K. dostlarının konuşacakları anma etkinliği; 10 Ağustos Perşembe günü 17.00 – 19.00 saatleri arasında Saki’n Pub’da gerçekleştirilecek.

 

Tarık Dursun K. Vefat Etti

Editör: Serdar Tunatürk

Reklam
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@yavuzrencberler.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.