Tarık Ünlüoğlu sahneden son yolculuğuna uğurlandı

Tiyatro, sinema ve televizyon dizilerinin usta oyuncusu Tarık Ünlüoğlu son yolculuğuna törenle ve gözyaşları ile uğurlandı.

Tarık Ünlüoğlu sahneden son yolculuğuna uğurlandı

Tarık Ünlüoğlu sahneden son yolculuğuna uğurlandı. Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, sanat dünyasının ve sevenlerinin göz yaşları ile sonsuzluk yolculuğuna çıktı.

61 yaşında hayatını kaybeden tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Tarık Ünlüoğlu için Mecidiyeköy Büyük Sahne’de tören düzenlendi. Türk bayrağına sarılı tabutu sahnede bekledi. Sanatçı dostları, sevenleri Tarık Ünlü ile ilgili anılarını, duygularını paylaştı.

Mecidiyeköy Büyük Sahne’deki töreni eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ da katıldı. Selçuk Yöntem, Mehmet Aslantuğ, Altan Erkekli, Tamer Karadağlı, Ata Demirer’in aralarında olduğu sanatçılar, ailesi, sevenleri ve vatandaşlar da törendeydi. Törende Ünlüoğlu’nun hayatını anlatan bir film gösterildi. 

Göz yaşları içinde ve duygu dolu ortamda Tarık Ünlü’nün naaşı alınarak Levent Camisi’ne getirildi. Burada kılınan cenaze namazı sonrasında Tarık Ünlü, son yolculuğuna uğurlandı.

Gözyaşları ile uğurlanan Tarık Ünlüoğlu’nun eşi Gülenay Kalkan’ın verdiği veda ilanı da duygu doluydu:

Acı kaybım
Tarık’ım, can yoldaşım,
Bir masal yaşadım seninle…
Tadı kaldı dilimde…
Güle güle sevgilim
GÜLENAY’IN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gülenay Kalkan’ı arayıp başsağlığı dilediği belirtildi. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.