Tarkan İmamoğlu ve Soyer’e övgü yağdırdı

Mega star Tarkan, konserini izlemeye gelen İstanbul ve İzmir’in iki belediye başkanına övgüler dizdi. Ekrem İmamoğlu ve Tunç Soyer ünlü popçuyu kuliste ziyaret etti.

Tarkan İmamoğlu ve Soyer’e övgü yağdırdı. Pop müziğin mega starı Tarkan, konserini izleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i övgü dolu sözlerle ağırladı. 

Ekrem İmamoğlu ve Tunç Soyer,  Tarkan’ın Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserini birlikte izlediler. Başkan eşleri Dilek İmamoğlu Neptün Soyer de konsere katıldı. 

İmamoğlu ve Soyer çiftleri mega star Tarkan’ı kuliste ziyaret ettiler. Tarkan bu ziyarette “Yağmurlu hava, sizinle güneş gibi doğacak” dedi. Bu sözlere İmamoğlu “Estağfurullah. Siz doğacaksınız, bizi ısıtacaksınız. Çok iyi gördüm sizi” karşılığını verdi. 

İmamoğlu ve Soyer, sahne arkasından Açıkhava Tiyatrosu’na giriş yaptı. Her iki başkanı gören seyirciler, İmamoğlu ve Soyer’i alkışlarla karşıladı. Yağmura rağmen Açıkhava’yı hınca hınç dolduran sanatseverler, İBB Başkanı’na, “Ekrem Başkan” tezahüratıyla sevgi gösterilerinde bulundu.

Mega star Tarkan konserini izleyen İmamoğlu ve Soyer’e övgü yağdırdı

Tarkan sahneden kendisini izleyen İmamoğlu ve Soyer çiftine teşekkür etti.

Soyer’in İzmir için çok güzel şeyler yapacağına inandığını belirten Tarkan, İmamoğlu için de “Güler yüzünüzle, samimiyetinizle, sahiciliğinizle gün gibi doğdunuz İstanbul’a. İnşallah çok güzel şeyler yapacaksınız. İnanıyoruz. Yanınızdayız. Sizi seviyoruz. Onurlandırdınız bu gece konserime gelerek” ifadelerini kullandı. Tarkan’ın sözleri, seyircilerden büyük alkış aldı.

İmamoğlu gazetecilerin Tarkan ile ilgili görüşünü sorması üzerine “Tarkan’ı, ilk çıktığı günden beri takip ediyoruz, neticede 90’ların başıydı. Eşimle beraber dinliyoruz. Daha özel anları var bizim için ama onlara girmeyeceğim” dedi.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.