TEGV’le Sualtından Geleceğe

TEGV’le Sualtından Geleceğe

TEGV’le Sualtından Geleceğe adlı fotoğraf sergisi 29-30 Eylül tarihlerinde Beşiktaş Deniz Müzesi’nde ziyaretçilere açık olacak. Sualtı dünyası, Lila Group desteği ile gün yüzüne çıkıyor. Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Lila Group, ödüllü Sualtı Fotoğraf Sanatçısı Taci Yücedere’nin “TEGV’le Sualtından Geleceğe” isimli fotoğraf sergisini sanatseverlerle buluşturuyor. 29 – 30 Eylül tarihlerinde Beşiktaş Deniz Müzesi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan serginin geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışlanacak.

Dünya standartlarında hijyenik temizlik kağıtları üreten Lila Group, çevreye, eğitime ve sanata olan katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde TEGV iş birliğiyle imza attığı projelerle ve eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Lila Group, ulusal ve uluslararası pek çok ödülün sahibi Sualtı Fotoğraf Sanatçısı Taci Yücedere’nin yeni sergisine destek olacak.

‘TEGV’le Sualtından Geleceğe’ ismini taşıyan ve 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde fotoğraf tutkunları ile buluşacak olan serginin geliri ‘Bir çocuk değişir, dünya gelişir’ sloganı ile faaliyetlerini sürdüren TEGV’e bağışlanacak.

Sergi, kuruluşu 1897 yılına dayanan, 1961 yılında ise şu an bulunduğu Beşiktaş’taki binasına taşınan Deniz Müzesi’nin büyüleyici atmosferinde fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunulacak. Yücedere’nin dünyanın dört bir yanındaki deniz ve okyanuslarda çektiği 27 eserine ev sahipliği yapacak olan Deniz Müzesi, ‘TEGV’le Sualtından Geleceğe’ sergisi ile Eylül ayı etkinlik programını şekillendirmek isteyenlere keyifli bir alternatif sunuyor.

Editör: Pelin Çite

Reklam
Yavuz Rençberler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.