The Irishman fragmanı yayınlandı

Netflix’e sonbaharda yeni bir film geliyor. The Irishman adlı filmin başrollerinde Robert De Niro ve Al Pacino var.

The Irishman fragmanı yayınlandı

The Irishman fragmanı yayınlandı. Netflix’in sonbaharda ekrana getireceği The Irishman adlı filmin tanıtım fragmanı izleyiciyle paylaşıldı.

The Irishman filminin başrollerinde Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi ustalar oynuyor. Filmin yönetmeni Martin Scorsese.

The Irishman filminin konusu

20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyasını anlatıyor.

Amerikan tarihinin aydınlatılmamış en büyük gizemlerinden efsanevi sendika patronu Jimmy Hoffa’nın kayboluşunu konu alan film, organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

 

The Irishman filminin oyuncu kadrosu

The Irishman filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Harvey Keitel, Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jack Huston, Kathrine Narducci, Jesse Plemons, Domenick Lombardozzi, Paul Herman, Gary Basaraba, Marin Ireland.

Filmin senaryosu Steven Zaillan tarafından yazıldı. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.