Tiyatrocular İmamoğlu’ndan destek istedi

03.09.2020
A+
A-

Tiyatro Yapımcıları Derneği ( TİYAP ) Yönetim Kurulu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek pandemi döneminde yaşadıkları sıkıntıları paylaştılar. 

Tiyatrocular İmamoğlu’ndan destek istedi. Tiyatro Yapımcıları Derneği ( TİYAP ) Yönetim Kurulu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek pandemi döneminde yaşadıkları sıkıntıları paylaştılar. 

Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Cem Davran ile birlikte Fırat Tanış da yer aldığı buluşmada pandeminin özel tiyatrolara yaşattığı sorunlar anlatıldı.

Tiyatrocular, tiyatro salonlarının 5’te 1 bedelle kiralanması, tanıtım ve bilboard olanaklarından faydalanılabilmesi gibi konularda talepte bulundular. 

Görüşmeyi TİYAP sosyal medyadan duyurdu. Twitter hesabından yapılan duyuruda şöyle denildi:

“Tiyatro Yapımcıları Derneği ( TİYAP ) Yönetim Kurulu Üyeleri Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Cem Davran ve ortak sorunlarımız için bir araya geldiğimiz değerli dostumuz Fırat Tanış ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ettik

Pandemi döneminde özel tiyatroların yaşadığı sorunlar hakkında bilgi verdik. Ayrıca tiyatro salonlarının 5’te 1 bedelle kiralanması, tanıtım ve bilboard olanaklarından faydalanılabilmesi gibi konularda taleplerimiz oldu

Ayrıca başka önemli konuların konuşulduğu toplantımızda Sayın Ekrem İmamoğlu bu konular hakkında bizzat ilgileneceğini söyledi.”

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.