Tuncel Kurtiz şiir okurken bu video ilk kez yayımlanıyor

Ünlü oyuncu Tuncel Kurtiz’in daha önce bilinmeyen bir videosu sosyal medyada paylaşıldı. Tuncel Kurtiz Ferhan Şensoy’un bir şiirini okuyor.

Tuncel Kurtiz şiir okurken bu video ilk kez yayımlanıyor

Tuncel Kurtiz şiir okurken bu video ilk kez yayımlanıyor. Yıllar sonra ünlü oyuncu Tuncel Kurtiz’in yeni bir videosu ortaya çıktı.
Tuncel Kurtiz bir dost meclisinde Ferhan Şensoy’un yazdığı bir şiiri okuyor.

Tuncel Kurtiz şiir okurken çekilen bu video ilk kez paylaşıldı. Paylaşımı yapan Oyuncu Tülay Günal. Sosyal medya hesabından paylaşılan bu video Tuncel Kurtiz hayranlarının büyük ilgisini çekti.

Usta sanatçı Tuncel Kurtiz 6 yıl önce vefat etti. Tuncel Kurtiz’in bu görüntüsünde Beyoğlu’nda bir şarap evinin duvarındaki Ferhan Şensoy şiirini ezberlemiş. O şiiri dostlarına okuyor.

Tuncel Kurtiz’in, yıllar önce Ferhan Şensoy’un yazdığı şiiri okuduğu görüntüler ilk kez ortaya çıktı. Kurtiz’in bu görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

27 Eylül 2013 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Tuncel Kurtiz’in Ferhan Şensoy şiiri okuduğu bir videosu ilk kez oyuncu Tülay Günal tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Günal yaptığı paylaşıma; “Bu video yıllardır bende. Tuncel Kurtiz’in 6. ölüm yılında sevgili eşi Menend Kurtiz’e yolladım. Asıl sahibine ulaştığı için çok mutluyum. Saygı,sevgi ve özlemle… #TuncelKurtiz” notuyla paylaştı.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.