Türk Herkül Naim’i Hayat Van Eck canlandıracak

08.12.2018
A+
A-

Naim Süleymanoğlu’nun hayatının sinemaya aktarılacağı film Türk Herkülü için başrol oyuncusu belirlendi. Naim’i genç oyuncu Hayat Van Eck canlandıracak.

Türk Herkül Naim’i Hayat Van Eck canlandıracak

Türk Herkül Naim’i Hayat Van Eck canlandıracak. Dijital Yapımevi’nin patronu Mustafa Uslu, Türk Herkül filminde Naim Süleymanoğlu’nu canlandıracak oyuncuyu belirlediklerini açıkladı. 

Halter sporunun gelmiş geçmiş en güçlü ismi olan Naim Süleymanoğlu’nun yaşam öyküsünün beyazperdeye aktarılacağı Türk Herkül filminin başrol oyuncusu belli oldu. Türk Herkül Naim’i Hayat Van Eck canlandıracak.

Rekor üstüne rekor kıran, yaşam öyküsü de maceralarla dolu olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatı Türk Herkül filmi ile sinemaya taşınacak. 

Hayat Van Eck, Daha filmindeki rolüyle 24. Adana Altın Koza Film Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi olmuştu

Türk Herkül filminin başrolünde kim oynayacak sorusu bir süredir gündemdeydi. 

Yapılan açıklamayla Türk Herkül Naim’i 24. Adana Altın Koza Film Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanan Hayat Van Eck’ün canlandıracağı duyuruldu. 

Hayat Van Eck, Hollandalı baba ve Ankaralı bir annenin oğlu. Genç oyuncu Onur Saylak’ın Daha filmindeki ‘Gaza’ rolüyle ödül kazanmıştı. 

Türk Herkül filminin 2019’da Naim Süleymanoğlu’nun ölüm günü olan 18 Kasım günü vizyona girmesi planlanıyor. 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Kandalı Ağıdı

Hayat M. Van Eck (@hayatmvaneck)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.