Türk İşi Dondurma filminin müziği ile kamera arkası

11.03.2019
A+
A-

Türk İşi Dondurma filminin müziği ve kamera arkası görüntüleri ile hazırlanan klip çok beğenildi. Türk İşi Dondurma filminde çok eski bir şarkı olan “Dondurmam kaymak” kullanıldı. Şarkıyı filmin başrol oyuncuları stüdyoya girerek okudu.

Türk İşi Dondurma filminin müziği ile kamera arkası

Türk İşi Dondurma filminin müziği ile kamera arkası görüntüleri ilgi çekiyor. Türk İşi Dondurma filmi 15 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

Filmin iki ayrı fragmanı yayınlandı. Daha şimdiden film, sinema izleyicisinin ilgisini çekti. Filmin senaryosu ve oyuncuları ile ilgili şu yazıyı okuyabilirsiniz. Lütfen tıklayın. 

Filmin müziği genç neslin belki tam olarak hatırlamayacağı türden. Ancak yaşı 40’ların üstünde olanların hafızasında yeri olan “Mini mini hanımlara, sevdalı beylere, parasını vermeden tattırmam, ala kaymaklı dondurmam” sözleriyle eğlenceli melodisi olan şarkı Türk İşi Dondurma’nın film müziği oldu.

Ünlü kantocu Nurhan Damcıoğlu’nun muzip dansı ve cilveli sesiyle ayrı bir tadı olan “Dondurma” şarkısı Türk İşi Dondurma filmine ayrı bir güzellik katıyor.

Türk İşi Dondurma filminin müziği yapımcı firma tarafından özel bir klip olarak çekildi. Klipte filmin başrol oyuncuları Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu stüdyoya girerek şarkıyı söyledi.

Klipte filmin kamera arkası görüntüleri de yer alırken, eğlenceli keyifli görüntülerle youtube kanalında yayınlandı.

Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu mikrofonda daha önce de şarkı söylediler. Ali Atay zaten besteleri de olan ve profesyonel müzik yapan bir isim. Leyla The Band adlı grubuyla şarkılar söylüyor. O şarkılardan birini sizinle paylaşıyoruz.

Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu daha önce bir televizyon dizisinde birlikte rol almış ve o dizideki şarkılarıyla dikkat çekmişlerdi. Karlos ve Yaren rollerini paylaşan ikilinin “Yanarım” şarkısı hayli ilgi çekmişti. Aşağıdaki video klipte ikilinin performansını izleyebilirsiniz.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.