Uğur Yücel Azınlıkta Kaldık ile sahnede

Ünlü oyuncu Uğur Yücel, yıllar sonra tiyatro sahnesine geri dönüyor. Kendisinin yazdığı ‘Azınlıkta Kaldık’ adlı stand up gösterisi ile sahnede olacak Uğur Yücel. Yeni sezonda ise iki tiyatro oyunu ile seyirciye buluşacak.

Uğur Yücel Azınlıkta Kaldık ile sahnede

Uğur Yücel Azınlıkta Kaldık ile sahnede…Uğur Yücel 20 yıl sonra yeniden stand up gösterisi ile sahnede olacak. 

“Azınlıkta Kaldık” adlı gösterisi ile 20 yıl önce seyirci tarafından çok beğenilen Uğur Yücel, aynı gösteri ile sahneye geri dönüyor. 

Uğur Yücel, günümüze uyarlayarak yeni eklemeler yaptığı Azınlıkta Kaldık adlı stand up gösterisinin ilki Kerki-Solfej’in Açıkhava programı kapsamında 15 Ağustos’ta Ayvalık Amfi Tiyatro’da seyirci karşısına çıkacak.

Uğur Yücel oyunculuk, yönetmenlik ve yazarlığıyla Türk sinemasında iz bırakan isimlerden biri. 1993 yılında kendi yazıp yönettiği tek kişilik gösterisi ‘Azınlıkta Kaldık’ ile Uğur Yücel, yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ünlü oyuncu, sahnelendiği yıllarda izleyen herkesin beğenisini kazanan ve yıllar sonra bile hala hatırlanan ‘Azınlıkta Kaldık’ ta Kuzguncuk hikayelerine yer veriyor.

Uğur Yücel, sahnede ‘Havlucu Mehmet’, ‘Köşk Emin’ gibi unutulmaz karakterlerini seyircisiyle buluşturacak…

Uğur Yücel sahnede

Uğur Yücel, bir süre televizyon dizilerine ara veriyor. Önümüzdeki yıllarda onu sık sık sahnelerde izleyeceğiz.

Uğur Yücel, Ekim ayında “Neyzen Tevfik” ve yeni yılda da “ Zorba” oyunuyla karşımızda olacak…

Biletleri Cuma günü Biletix üzerinden satışa sunulacak olan ‘Azınlıkta Kaldık’ sırasıyla Ayvalık, Kuşadası, Datça ve Bodrum’da seyircisiyle bir araya gelecek.

15 Ağustos 2019 Perşembe Ayvalık Amfi Tiyatro

21 Ağustos 2019 Çarşamba Kuşadası AVM Amfi Tiyatro

24 Ağustos 2019 Cumartesi Datça Amfi Tiyatro

25 Ağustos 2019 Pazar Bodrum Kale

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.