Adriana Lima yeni Türk sevgilisi Emir Uyar ile

13.07.2019
A+
A-

Magazin dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Adriana Lima ikinci Türk sevgilisi ile objektiflere yakalandı. Metin Hara’dan sonra yine bir Türk sevgili bulan Adriana Lima’nın keyfi yerinde.

Adriana Lima yeni Türk sevgilisi Emir Uyar ile

Adriana Lima yeni Türk sevgilisi Emir Uyar ile keyfi yerinde. Dünyaca ünlü manken Adriana Lima yine bir Türk sevgili buldu. Metin Hara ile 2 yıl kadar birlikte olan güzel model, gönlünü yine bir Türk’e kaptırdı.

Adriana Lima geçtiğimiz akşam Yunanistan’ın gözde adası Mikonos’ta yeni Türk sevgilisi Emir Uyar’la magazin muhabirlerine yakalandı. 

Adriana Lima Türk işadamı Emir Uyar ile aşk yaşıyor.

Türk işadamı Emir Uyar ile yeni aşka yelken açan Adriana Lima gününü gün ediyor. Yunanistan tatili tam gaz süren çiçeği burnunda sevgililerin peşini paparazziler bırakmıyor.

Rahat tavırları ile aşklarını yaşayan Adriana Lima Emir Uyar çifti, tatilin tadını çıkarıyor. Adriana Lima, yakın zaman önce Türk sevgilisi Metin Hara’dan ayrılmıştı.

Adriana Lima ve Emir Uyar, Mikanos Adası’nda tatilde rahat tavırları ile dikkat çekiyor.

Bir süredir ortalıkta görünmeyen Adriana Lima, yeni Türk sevgilisi Emir Uyar ile objektiflere yakalandı. Yunanistan’ın Mikanos adasında tatil yapan dünyaca ünlü model, Türk iş insanı Emir Uyar ile el ele görüntülendi.

Çiçeği burnunda sevgililer tatilin tadını çıkarıyor.

Magazin gündeminin en önemli haberi Mikanos’ta ortaya çıktı. Adriana Lima Emir Uyar ile görüntülendi. Adriana Lima yeni Türk sevgilisi Emir Uyar ile keyifli bir tatil geçiriyor. Partilere katılıyorlar. Yat gezisi yapıyorlar. 

Emir Uyar kimdir

Adriana Lima ile aşk yaşayan Emir Uyar kimdir? Dünyaca ünlü model Adriana Lima’nın gönlünü çalan Türk işadamı Emir Uyar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler arama motorlarına göz atıyor. 

Emir Uyar ile Adriana Lima arasında 1 yaş fark var.

Emir Uyar kaç yaşında? Emir Uyar nereli? Emir Uyar evli mi? Emir Uyar ne iş yapıyor? Gibi soruları merak edenler arama motorlarında geziniyor. 

Adriana Lima’nın yeni sevgilisi Emir Uyar bir işadamı. Enerji ve turizm alanında işler yapıyor. İstanbul Dominika Fahri Başkonsolosu da olan Emir Uyar, 1982 doğumlu. 

Adriana Lima Emir Uyar arasında 1 yaş fark var. Emir Uyar Adriana Lima’dan bir yaş daha genç. 

Emir Uyar enerji ve turizm işleri ile uğraşıyor.

İstanbul Alman Lisesi mezunudur.

Emir Uyar 2006 yılında Güney Kaliforniya Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümünden mezun oldu.

Adriana Lima’nın sevgilisi Türk işadamı Emir Uyar İstanbul Alman Lisesi mezunu.

Babasının fabrikası olan Permak Makine’de çalıştı. 2010 yılında başlayan grup şirketi 4 yıl sonra San Clemente Adası’na taşındı.

Emir Uyar, Enerji ve Teknoloji yatırımlarında hizmet veriyor. Adriana Lima’nın Türk sevgilisi işadamı Emir Uyar, Venedik’te St. Regis Venice San Clemente Palace Oteli’ni hizmete açtı.

ETİKETLER: ,
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.