Uluslararası Adana Film Festivali Bavul Ajans ile anlaştı

Kültür sanat alanında başarılı etkinlik ve iletişim hizmetleri veren Bavul Ajans, 25. Uluslararası Adana Film Festivali için görev yapacak. 724kültürsanat’ın da Yayın Danışmanlığını sürdüren gazeteci yazar Sayım Çınar’ın sahibi olduğu Bavul Ajans, festivalin medya ve halkla ilişkiler iletişimini yapacak.

Uluslararası Adana Film Festivali Bavul Ajans ile anlaştı

25. Uluslararası Adana Film Festivali Bavul Ajans ile anlaştı. Festivalin medya ve halkla ilişkiler iletişimi için Bavul Ajans görev yapacak. Adana Büyükşehir Belediyesi’nce 22 Eylül-30 Eylül 2018 tarihlerinde yapılacak 25. Uluslararası Adana Film Festivali’nin İstanbul Medya ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünü Bavul Ajans üstlendi.

Türk Sineması’nda önemli bir yeri olan Uluslararası Adana Film Festivali’nin, İstanbul’da daha etkin tanıtımı için çalışmalar hız kazandı. Bavul Ajans İmtiyaz Sahibi Gazeteci Yazar Sayım Çınar, festival boyunca festivalin medya koordinatörlüğü üstlenecek.

Film Concept’ten Ebru Özyurt, medya koordinatörlüğünde Sayım Çınar’la birlikte çalışacak.Ekipte Gazeteci-Yazar Engin Çağlar Danışman olarak görev alacak, Deniz Yıldız ise halkla ilişkiler koordinasyonunu gerçekleştirecek.

Reklam
Yavuz Rençberler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM