Ünlü dizi Türkiye’de yayınlanacak

12.04.2019
A+
A-

ABD’de ‘Devious Maids’ adıyla yayınlanan Meksika yapımı dizinin Türk versiyonu çekilecek. Dizide çok ünlü ve zengin beş ailenin esrarengiz bir cinayetin ardından yaşadıklarını anlatıyor.

Ünlü dizi Türkiye’de yayınlanacak

Ünlü dizi Türkiye’de yayınlanacak. Meksika yapımı dünyaca ünlü “Polvo de Estrellas” Türk televizyonları için geliyor. Dizinin bir Türk televizyonu için yeniden çekileceği belirtiliyor. 

“Polvo de Estrellas” Meksika’da reyting rekorları kıran dizilerden biri. ABD’de de çok sevilen dizi “Devious Maids” ismiyle ekrana geliyordu. Şimdi bu çok izlenen dizinin Türk versiyonunun çekileceği öne sürülüyor. 

Devious Maids, çok ünlü ve zengin beş ailenin esrarengiz bir cinayetin ardından yaşadıklarını anlatıyor. Bu cinayetin o zengin evlerindeki hizmetçilerin gözünden anlatılması seyirciyi ekrana kilitliyor. 

Diziyle ilgili henüz detaylı bir bilgi yok. Dizide rol alan oyuncular kim? Bu konuda bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.