Uranyen astrolog Sevilay Eriçdem 2021’i yorumladı

Uranyen astrolog Sevilay Eriçdem 2021’i yorumladı

Uranyen astrolog ve yazar Sevilay Eriçdem astrolojik açıdan, 2021 yılının tüm insanlığı kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye davet ettiğini belirtti.  

“Uranyen Astroloji” ve “Asteroidlerin Büyülü Dünyası” adında iki kitabın yazarı olan ve yakında yeni kitabını çıkartacak olan Uranyen Astrolog ve Yazar Sevilay Eriçdem, 2021 yılının şifrelerini “Çığır açacak başlangıçlar”, “Kardeşliğe, hümanistliğe, sevgiye davet”, “Özgürlük”, “Eskinin yerini yeniye bırakması”, “Bilinç düzeyinin yükselişi”, “Tüm burçlarda olumlu değişiklikler”, “Geliştirilen stratejiler”, “Kendinize ve çevrenize hakim bir konum” başlıklarında olmak üzere 8 maddede topladı.

Çığır açacak başlangıçlar

Özgürlük, bireycilik, teknoloji, sosyal ve toplumsal anlamda Satürn ile Jüpiter tüm toplumu Kova burcunda yeni bir döngüye başlatacak.

Kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye davet

Bu döngüye Ay Düğümlerinin de İkizler/Yay aksı eşlik ederek, tüm insanlığı kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye, yenilik ve aydınlık bir toplum olmaya davet edecek.

Özgürlük 

İnsan haklarının, özgürce konuşmak, özgürce bireyin kendini ifade etmesi, baskıcı rejimlere karşı duyulan isyan duygularının arttığı, ama aynı zamanda da sosyal ve toplumsal anlamda da büyüme ve gelişmenin gerçekleşeceği, aklın ve teknolojinin üstün geldiği, bilgide ve teknolojide çığır açılacak değişimlerin başlangıcı olacak.

Eskinin yerini yeniye bırakması

Değişim doğanın evrensel yasası olduğuna göre, 2021 yılında da eskinin yerini yeniye bırakması gerekiyor. Bu da bir anlamda işlerin yürüdüğü ve devam ettiği bir yol önümüzde açılacak demektir. Ayrıca zamanın akışında önemli değişikliklere tanık olacağız. 

Bilinç düzeyinin yükselişi 

2020 yılı bizi 2021 yılına doğru götürürken, tabii ki de kontrolümüz altında olmayan şeyler var çünkü gökyüzü insanlığın üzerine sağlam etkilerini gönderiyor.

Yıl içindeki bazı zamanlar güzel gelişmeler vaad ederken bazı zamanlarda ise daha bilinçli olmamıza yardımcı olan enerjiler altında olacağız.

Tüm burçlarda olumlu değişiklikler

2021 yılı, tüm Zodyak burçları için olumlu değişiklikler getirmeye hazır ve genel olarak insanlık için iyi gelişmeler içinde olacağız. Karanlık yönler olacak olsa da uygun adımları atarsanız durumları yönetebilirsiniz ve mutluluklar yaratabilirsiniz.

Geliştirilen stratejiler

Gelecek konusunda daha bilinçli adımlar atacak, yaşamınızı, büyüme ve gelişme beklentilerinizi iyileştirmek için stratejiler geliştirmek konusunda daha donanımlı olacaksınız. 

Kendinize ve çevrenizdekilere hakim bir konum

Hayatı daha iyi anlayacaksınız. Kendinize ve çevrenizdekilere hâkim bir konumda olacak, kendi kaderinize ve geleceğinize karar verebilecek ve yönlendirebileceksiniz.

Aylin Saraçoğlu
Aylin Saraçoğlu
Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu mezunu. Gazeteciliğe Hürriyet'te başladı. Interpress dergi grubu ve Dünya gazetesinde devam etti. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders verdi. Halen çeşitli kurum ve kuruluşlara İletişim Danışmanlığı yapıyor. Tam bir seyyah. Dünyayı geziyor ve izlenimlerini çeşitli mecralarda yazıyor. İngilizce ve Çince biliyor. Çin’in Nanjing Normal Üniversitesi ile Pekin Dil ve Kültür Üniversitesi’nde katıldığı dil programlarından üstün başarılarla mezun oldu.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.