Üsküdar Kitap Fuarı başlıyor

06.02.2017
A+
A-

3. Üsküdar Kitap Fuarı kapılarını 11 Şubat’ta açıyor. Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki fuara 100’e yakın yayınevi katılacak.

Bu yıl üçüncü yaşına giren Üsküdar Kitap Fuarı 11 Şubat’ta kitapseverleri ağırlamak için kapılarını açıyor. Fuar 11-19 Şubat tarihleri arasında açık kalacak. Bu yıl Üsküdar Kitap Fuarı’nın teması “iyi ki kitaplar var” olarak belirlendi. 

Birbirinden değerli yazarların söyleşi ve imza etkinliklerine ev sahipliği yapacak olan 3. Üsküdar Kitap Fuarı için 10 Şubat saat 16:00 ‘da açılış etkinliği yapılacak. 100’e yakın yayınevinin yer alacağı fuar, açılış konuşmalarının ardından kitap severlere ‘hoşgeldiniz’ diyecek.

Türk edebiyatının değerli ismi Rasim Özdenören’in onur yazarı olarak yer alacağı etkinlikte, İlber Ortaylı, Mete Yarar, Nurullah Genç gibi 200 önemli yazar da okurlarıyla buluşacak ve bolca imza dağıtacak.

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 3.Üsküdar Kitap Fuarı, 10:00 – 20:00 saatleri arasında tüm ziyaretçilere açık olacak. Fuarla ilgili etkinlik takvimini linkten görebilirsiniz:   http://www.uskudarkitapfuari.com/etkinlik/

ONUR KONUĞU RASİM ÖZDENÖREN

3.Üsküdar Kitap Fuarı’nın onur yazarı, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü sahibi Rasim Özdenören olacak. Rasim Özdenören, 11 Şubat Cumartesi günü 13:00’de okurlarıyla buluşacak.

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.